2733
2739
عنوان

دوستم گند زد به زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3737 بازدید | 146 پست
بهش میگفتم ولی گوش نمیکرد و خودشو میکشید جلو البته خیلی از کاراشم به این ربط نداشت برام کاری کنه مث ...

اشکال نداره عزیزم حساس نباش یه روز اومد رفت تموم شد. دیگه هر کسی یه خصوصیاتی داره که ممکنه باب میلمون نباشه. فکرتو نزار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون اون نصفه هه😍😍😍😍🤣🤣🤣

فدات 🥰😀 ظرفای دخترم رو اخه تو ماشین نمیذارم اغلب با دست میشورم 🥰🥰

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیزم اینو میدونم ولی من خودم منطورمه همینه دیگه من همین ظرفا رو با یک دهم ابی که اون مصرف کرد میش ...

قطعا حرکت اون خانم اشتباهه ولی شما زیاد حساس نباش و فکر نکن گند زده به زندگیت

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2731

بنظرم احترام ب مهمون از همههههه چیز مهم تره...شما دعوتش کردی پس سعی کن ب جزییات اهمیت ندی و صبوری کنی...دوم اینکه شمام نباید ب مهمونت میگفتی ظرف کمه تو ماشین نمیزارم ازنظر ی مهمون زشته رفتارت (غیر مستقیم میگی توبشور)

سوم اینکه پروفایلتم بده ..اینهمه زحمت کشیدی خرابش نکن زشته ....

چهارم اینکه ازی دید دیکه نگاه کن(بقول خودت تو زندکی خودش اینطور نی پس شاید خاسته راحت باشه باهات))

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
خب همسر شما هم دکتره که صداش بزنه اقای دکتر ؟؟؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چرا متوجه نیستین

بله گفتم همسرمم پزشکه و متخصصه و رییس هم هست ولی من میگم چرا همسر خودشو اقای دکتر صدا میزنه و همسر منو اقا محمد

2738
وای اره دقیقا 🤦‍♀️ اگه صاحب خونه بگه کمه و خودمون بشوریم بهم برمیخوره دیگه مادربزرگام طرفشور دار ...

شما خیلی باکلاسی که مادربزرگتم ظرفشور داره با اجازه تون ماها خودمونم نداریم چه برسه به مادربزرگمون 

در عجبم از کسایی که از من خرده میگیرن😁😑 یعنی این رفتارا و این نوع اداب معاشرت برا اون دسته عاد ...

این نوع رفتار واسه دیگران عادی نیست ولی اینقدر هم غیرقابل تحمل و وحشتناک نیست که نشه تحملش کرد بالاخره آدم دو روز دندون رو جیگر میزاره و تموم میشه. قرار نیست همه مثل ما فکر کنن و مثل ما رفتار کنن. آدمها متفاوتن.

بنظرم احترام ب مهمون از همههههه چیز مهم تره...شما دعوتش کردی پس سعی کن ب جزییات اهمیت ندی و صبوری کن ...

نه گلم من به اون نگفتم طرف کمه نندازیم تو ماشین تو دلم گفتم وگرنه من هرگز به مهمان همچین چیزی نمیگم

اون خودش اصرار کرد بشوره

تازه من رسما دعوتش نکردم

اون عمدا زنگ زد بهم که بیان خونمون و من چاره ای جز قبولشون ندلشتم دعوتی کجا بود

من اصلا خوشم ازشون نمیاد که دعوتشون کنم ولی خب تو رودروایستی نهایت احترام و میذارم بهشون

شما خیلی باکلاسی که مادربزرگتم ظرفشور داره با اجازه تون ماها خودمونم نداریم چه برسه به مادربزرگمون&n ...

عزیزم چرا بهت برخورد؟؟

منظورم این بود که ظرفشور باشه و بگن نمیخوایم بشوریم!!

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
این نوع رفتار واسه دیگران عادی نیست ولی اینقدر هم غیرقابل تحمل و وحشتناک نیست که نشه تحملش کرد بالاخ ...

من نمیگم همه مثل ما رفتار کنن

بلکه یه سری کارا بهشو میگن کثیف کاری و اسراف

مثل چلوندن هندونه مثل ریختن شربت رو سرامیک مثل هدردادن اب و خیلی این رفتارا اصلااااااااااااا نرمال نیستن چرا میپیچونین اخه

2706