2733
2734

دوسالو نیم پیش ۱۶ سالم بود ازدواجم کرده بودم خیلی بچه و ساده بودم توی تل میرفتم توگپا میچتیدم رفیق پیدا میکردم بدون اینکه بفهمم اصلا دختره پسره عکسمو دادم یا ویس میدادم اهنگ میخوندم و شوخی میکردمو...یروز منم خاستم شماره مجازی داشته باشم ک یکیو پیداکردم منم ک بلد نبودم گفت اینجوری اونجوری کن...ک هکم کرد...همه شماره هامم دستش بود و پی ویام و عکسام و صداهام بعد نمیتونستم برم تواکانتم ک اکانت جدید ساختم بم سلام کرد و گفت یا ۲۰ تومن پول بده یا عکس..... بده تا بت پسش بدم وگرنه برات یه دردسری درس کنم ک ...من گفتم باشه باشه پول میفرستم ولی اینکارو نکن کلی قسمش دادم و یه دوهفته ای خبری نبودم اکانتمم دستش بود جرات نکرده بودم به کسی حرفی بزنم...یروز خواهرشوهرم خونمون بود اونو تو تلم سیو کرده بودم ابجی...گفت این چ پیامیه دادی گفتم چی (:/) اینو فرستاده بود بعد گفته بود توابجی فلانی هستی؟من گفتم بلاکش کن و جریانو بش گفتم ک گفت به داداشم بگو ینی شوهرم...منم شوهرم غیرتی حساس گفتم این میزنه منومیکشه عکسم واینا دستش افتاده شماره خواهرش وخاله هاشم دستشه و... شب اومد کلی باترسو لرز بش گفتم ک عصبی شد و به طرف پیام داد نمیدونم طرف این دروغارو ازکجاش دراورده بود عکسای منوفرستاده بود معلوم نیس باکی چت کرده بود و عکسای منو بش داده بود فوروارد کرده بود ک مثلا من چندتا دوست پسر داشتم... خیلی مظلومانه ب شوهرم میگفت توپسری مثل خودم داداش اینو ولش کن این دخترخرابه.. بعد دوروز شوهرم بغلم کرد و اروم بود وگفت بش فکر نکن ایناکارشونه باورنکردم..منم گفتم خداروشکر...الان به دوسالو نیم منم حاملم اومده میپرسه فلانی میشناسی گفتم نمیدونم اسماشون یادم نیست اون موقعه باکیا چت میکردم...دیدم گیر داده...تواین دوسالم هروقت گفتم اون پیامارو پاک کن نکرد..الان میگه من دوسال دنبالش بودم پیداشون کردم ونمیدونم چی...(من ویس داده بودم ولی طرف ویسامو واس شوهرم نداده بود) امروز گفت ب کی ویس دادی؟چی خوندی؟گفتم تو پی وی خودم میخوندم چطور؟؟؟اعصابش خورد بود همش پاشو تکون میداد ...گفتم فک نمیکردم بعددوسال بکشی وسط میدونی منم دل خوش ندارم اگه دلت چرکی شد چرا نگفتی بم؟گفت میخاستی چیکارکنی؟گفتم بچه نمیاوردم...دیدم بغض داره و...باش کلی حرف زدم وگریه کردم ک دوست نداشتم نمیومدم شهر غریب باوجود بی کاری و بی پولیت بات زندگی کنم و یروز قبل عروسی بحث شد مادرم میخاست منو ببره ک گفتم ن نمیام دوسش دارم...الانم اعصاب خورده بام حرف نمیزنه!ینی چیزی شده اتفاقی افتاده ینی پخش شده عکسی ویسی ازم؟حالم خیلی بده

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
ادم انقد کله  ...چی بگم

😔

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم کار شما اشتباه بود خانم متاهل رو چه به این کارا

خب من بچه بودم اونم دوسالو نیم پیش بود دلیلی نداشت پی گیرش بشه 

2738
اووووووووووه چه دردسری  خدا بهتون صبر بده  مشکل تموم بشه بره

تموم نمیشه😔فک کنم تهش بزنه همه چیوبهم بریزه بچمو چیکارکنم😭

با شوهرت صحبت کن 

فک کنم شکایت کنین پلیس فتا بتونین پیداش کنین بزنین مادرشو اسیر کنین مرتیکه حتما جیبش خالیه میخاد اخاذی کنه 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
شکایتش میکردی

نمیشد شکایت کرد تز طرف فقط شماره مجازی بودش 

با شوهرت صحبت کن  فک کنم شکایت کنین پلیس فتا بتونین پیداش کنین بزنین مادرشو اسیر کنین مرتیکه ح ...

ن بابا اون رفت شوهرم پی گیرشد ونمیدونم ازکجا چی پیدا کرده فک کنم رفته پیش گسایی ک طرف ازشون پیام فور زده

2706