2733
2734

عزیزم غصه چرااااا.

یوسکین آ بخر...هرشب بعداز شوینده بزن به صورتت

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من آبرسان qvاستفاده میکنم راضیم..شبا گلاب اسپری میکنم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

اسپری آب اوریاژ هم خوبه...

آبرسان ایسیس فارما عالیه...

ماسک ابرسان ..مث اب خیار والوعه ورا ورزواتر و گلیسیرین قاطی کن اسپری کن ..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
اگه تونستی اسمشو برام بپرس ممنون😦

اسپری های آب که مطرح وعالی هستن..

یا اوریاژ 

یا کُدلی 

یا لاروش پوزای..

اون..

ماریو بادسکو.

خوبه من میخوام یه هفته ای یکم بهتر بشم جشن عقد دعوتیم خیلی  حرص میخورم😢

یه هفته ای همون یوسکین و اسپره آب ....

گل رز قرمز بخر توش اب مقطر بریز تاروش رو بپوشونه دربذارروش روی شعله مستقیم تاخووب عصاره اش دربیاد واب مقطره قرمز روشن میشه ..بعد بهش ژل الوعه ورا کمی گلاب و گلیسیرین اضافه کن...بریز تویخچال ...هر روز اسپره کن.....

یخ گلاب و اب برنج و خیارهم خوبه....

یه هفته ای همون یوسکین و اسپره آب .... گل رز قرمز بخر توش اب مقطر بریز تاروش رو بپوشونه دربذارروش ر ...

ممنون از راهنماییتون حتما امروز میرم اینارو میگیرم استفاده میکنم🙇

ممنون از راهنماییتون حتما امروز میرم اینارو میگیرم استفاده میکنم🙇

خواهش میکنم عزیزم