2726
عنوان

بچه ها امروز از خوشحالی کلی گریه کردم بیان بگم چ جوری خدا حاجتمو داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همچنین امام رضا حاجت استاتر رو داد ولی یه بار در خونش رو برا من باز نکرد ببینه حرفم چیه اصلا

ما که همسایشیم هر روز که نه ولی هر ۲-۳ روزی ی بار از کنارش رد میشیم انگار اصلا منو نمیبینه و حرفامو نمیشنوه که بخواد وساطتمو پیش خدا بکنه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
باید ۴۰ روز نیت کنی و خلوص نیت بخونی 

منم تا ۴۱ روز خوندم این ۴ شبه ک تمومش کردم اما هنو حاجتمو نگرفتم😢😢😢

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
کاش زودتر می دوتسنم مامانم الان نزدیک شش ماهه رفته از پیش ما خدا به مامانت عمر طولانی بده

خدا صبرو آرامش بده ب دلت عزیزم 

دلم گرفت 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
میگما  هیشکی حاجت نداره  عجب

خدارو شکر منم خوشحال شدم من مشهدم امام رضا عشق واقعا حاجت میده یه بار بهم تهمت خورد یعنی میخاستم بی گناه بیفتم زندان اونم معلوم نیست چند سال فقط ده هزار نظر امام رضا کردم به دوروز نکشید مشکلم حل شد وازاد شدم

ایشالا بزودی حاجت روا بشی عزیزم😍

وای اشکم دراومد 😍😍😍😍خیلی خوشحال شدم امیدم بیشتر شد

مرسی عزیزممممم😘😘❤❤

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
منم تا ۴۱ روز خوندم این ۴ شبه ک تمومش کردم اما هنو حاجتمو نگرفتم😢😢😢

من یکبار دیگه این ختمو برداشتم بعد از اینکه ختم تموم شد حاجتمو گرفتم  امیدتو از دست نده ❤

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
امضات  معجزه دیدی یا قانون جذبه

واقعا دیدم واقعا از خدا ممنونم برای همه معجزه می خوام از جنس نیاز خودشون

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
من یکبار دیگه این ختمو برداشتم بعد از اینکه ختم تموم شد حاجتمو گرفتم  امیدتو از دست نده ❤

فعلا یه ختم دیه برداشتم انشالله از این ختم حاجتمو بگیرم امیدم بخداس

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
سوره حشر خوندم هر روز ب نیت امام رضا واسه شفای مامانم  بچه ها خیلی خوشحالم  اصلا باور نم ...

منکه از خدا ناامیدم انگاری منو نمیبینه اصلا من وخانوادمو نمیبینه .خوشبحالت که صدای تورو شنیده

2706