2410
2553
هیچی کات کردیم😐کلن ۷ماه باهم بودیم

عزیزم یه سوال شما ک تجربه داشتین... میدونستی اخرش  به کات کردن میرسه و دوست معمولی بودین یا نه؟؟اون ادعای عاشقی میکرد براتون؟؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
یعنی پیام و زنگ هیچی نمیداد ؟

کلا همیشه عصبی بود میگف اینقد مشکلات دارم تمدکز ندارم البته قبلا مشکل روحی هم گویا داش من سعی میکردم هواش داشته باشم ولی اون کلا اصن توجه نداش پیام و زنگ اره ولی اصلا یه جورایی سرد بود براش مهم نبود ای رابطه اخرین دعواییم داشتیم هفته پیش بود از اون هفته هیچکدوم دیگه پیام ندادیم منم بنظر خودم گذاشتم به تموم شدن خودشم قبول داش که مشکل از اونه بنظرت وقتی یک هفته حالم نمیپرسه ای دوس داشتنه؟همیشه قسم میخوره دوستت دارم ولی رفتاراش چیز دیگس

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چن تا بودن ؟😆😆😆😆

قبلا۲،۳ تا داشتم ولی فوقش چند ماه دوست بودم دیگه بدش با همسرم دوست شدیم ۶ سال دوست بودیم همسرم اولین دوست پسرم نبوده

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
کلا همیشه عصبی بود میگف اینقد مشکلات دارم تمدکز ندارم البته قبلا مشکل روحی هم گویا داش من سعی میکردم ...

هی خواهر. من کلا درمورد مردااا موندم .هیچ نظری نمیدم ان شاالله هر چی خیر و صلاح و ارامش دلته برات پیش بیاد .

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2456
قبلا۲،۳ تا داشتم ولی فوقش چند ماه دوست بودم دیگه بدش با همسرم دوست شدیم ۶ سال دوست بودیم همسرم اولین ...

چه جوری اونارو فراموش میکردی ؟یادشون نمی افتادی؟

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
هی خواهر. من کلا درمورد مردااا موندم .هیچ نظری نمیدم ان شاالله هر چی خیر و صلاح و ارامش دلته برات پی ...

خیلی نتمردن خیلی نمیدونی چقدر تحقبر شدم تو ای رابطه هروقت دلش میخواس جواب میداد دعوا که میشد گوشی خاموش میکرد یا نت میبست میرف تا دو روز بعد همیشه بهونش این بود بد موقعی اشتا شدیم.قربونت منم ازشون موندم ازهمشون متنفرم . خوشبخت باشی😍

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2714
شما چرا ندارین

چرا باید داشته باشم...به نظر من کسای ک به ی پسر رو میارن کمبود محبت دارن چون پسرای این دوره زمونه ابی ازشون گرم نمیشه ک بخوان  بیان دوست دخترشونو بگیرن و فقط ادعای عاشقی میکنن...(البته اونای ک عاشقن و تو به رابطه عستن فرق میکنن) من ک میگم مثه ادم  بشینین تا یه خاستگار درست حسابی بیاد ...

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
عزیزم یه سوال شما ک تجربه داشتین... میدونستی اخرش  به کات کردن میرسه و دوست معمولی بودین یا نه؟ ...

خب ما مجازی باهم بودیم

اون اوایل خیلی منو دوس داشت ولی اخراش دیگه نمی تونستیم باهم کنار بیایم

فقیره یه قرون پولم نداره

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
2706