2726
عنوان

قانون جذب توهم و کلاه برداریست

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 68 پست

افرین تو قسمت اول دیدن خیلی دارن چرت میگن فقط با فکر کسی به چیزی نمیرسه تو قسمت دوم امدن عمل را اضافه کردن

در واقع بیان انچه کاملا واضح است با اب و تاب عامه پسند

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلقین مثبت انرژی مثبت فکر مثبت همیشه خوبه ، مشکلش چیه ؟ تو دین هم توصیه کردن فکر خوب داشته باشید&nbs ...

عزیزم قانون جذب توی اسلام یعنی کفر. 

برای تحقیق در مورد صحت حرفم میتونین با شماره 09640 تماس بگیرین. مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
مثلا قبول یا قبول نکردن این مطلب چه منفعتی برای من داره که خوشایند من نباشه ! دست بردارید از خرا ...

فکر کردن به یه مطلب فرستادن انرژی به سمت اون چیزه. پایه علمی داره عزیزم. چون انرژی از بین نمیره و به حالتهای مختلف تبدیل میشه و به سمت خودت و کاینات میره. کاملا علمیه دخترم.

2728

والا واسه من که خیلی تا حالا درست عمل کرده وبرا مامانم البته مامانم که اصلا این فیلم و ندیده و کتابشم نخونده منم تو دبیرستان 5 دقیقه فیلم ودیدم خسته شدم دیگه نگاه نکردم 

اما خودمون هرچی که میخوایم بارها با جزییات برا خودمون تصور میکنیم و رو کاغذ میاریم 

ایمان میاریم ک میتونیم بدستش بیاریم 

برنامه ریزی میکنیم تلاش میکنیم یه قسمت هایی هم عجیب قریب غریب خودش اتفاق میفته نه همونی ک تو ذهنمون بود اما جیزی که 70 درصد شبیهشه رو دیگه بدست میاریم

فيلم راز رو خيليا ميگن مشكل داره توش  ولي خوده قانون جذب كه اشتباه نيس!!! اصلا اسمشو نگيم قان ...

فیلم راز به این علت مشکل داره چون مفهوم ارتعاش که مفهوم اصلی هستش رو از این فیلم حذف کردن ادمای ثروتمند قطعا دوس ندارن کسی رازشون رو بفهمه و بتونه باهاشون رقابت کنه

خود راندا برن هم گفته من اگه میدونستم حرفایی که مربوط به ارتعاش میشده قراره حذف بشه اصلا تو این فیلم شرکت نمیکردم

بجز اون بحث خدا هم تو این فیلم منتفی یعنی در اصل اون قسمتم حذف شده متاسفانه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
به هیچ عنوان اتفاقی نبوده من اتفاقا معتقدم شانس اصلا وجود نداره شانس تلقین و تفکر ماست  شما ...

گلم اسم کانال و ب منم میگی؟

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
مثبت اندیشی از اساس با قانون جذب فرق داره

مثبت انديشي و شكرگذاري و تجسم اتفاقاي خوب دقيقا همون قانون جذبه 

حالا كاري با خارجي ها و قوانين فيزيك و اينا رو ندارم ولي اگ كتاباي جذب رو بخوني ميبيني ته همش همين مورداييه كع گفتم و همه هم قبول داريم

حالا مگه مثبت اندیشی و امیدواری چه ایرادی داره ؟

دوست گلم مثبت اندیشی با چیزی که به عنوان قانون جذب مطرحه متفاوته 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
به هیچ عنوان اتفاقی نبوده من اتفاقا معتقدم شانس اصلا وجود نداره شانس تلقین و تفکر ماست  شما ...

شما ساده ای که فکر میکنی این حرفا از منه . صدها محقق و سخنرانه موفقیت مخالف موضوع جذب هستن .

عزیزم قانون جذب توی اسلام یعنی کفر.  برای تحقیق در مورد صحت حرفم میتونین با شماره 09640 تماس ب ...

به نظر من که دعا کردنم یه مدل پیروی از قانون جذبه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اگه فکر میکنی قانون جذب بخاطر اهداف تجاریه کافیه یه نگاهی به مذاهب مختلف بندازی تا متوجه بشی تجارت و اهداف تجاری یعنی چی.

اگه اعتقادی نداری و فکر میکنی دروغه اوکی حق داری ولی سعی نکن هیچ باور و اعتقادی رو توی سر دیگرون فرو کنی. نهایتش از کنارش بگذر. به همین راحتی

گلم اسم کانال و ب منم میگی؟

https://t.me/parvareshejazb

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706