2726
چه خوب که حاملگی هم هیکلشو به هم نزده مادرشوهرت افکارش قدیمیه خیلی

😂😂😂😂به کسی ک ۱۰ کیلو کم داره میگی هیکل؟؟؟بچه اش که به دنیا اومد یه ماه موند توی دستگاه  چون نتونسته بود از بدن مادرش تغذیه کنه   عزیزم  اون روی فرم نیست   بیش از اندازه لاغره    همیشه مریضه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کالری شماری نیست هر روز باشگاه میره وماساژ شکم ناهار هم نمیخوره فقط صبحانه وشام

بعد صبحانه و شام هر چقدر دوست داره میخوره؟

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
تو چاقالو رو واسه کجا میخوان ؟؟؟ لاغر هستم خداروشکر همه هیکلم رو تحسین میکنن فقط تو این سایت دیدم ...

تو فک کن همه حسودیتو میکنن  

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728
وقتی کسی به شوهرم و خانواده اش توهین کنه جوابشو میدم  

تو اول به لاغرا توهین کردی 

اسکلت توهین نیست ؟؟؟

جالبه خودت به خانواده ات شوهرت توهین کردی بعد الان اینجوری میگی ، با خودت چند چندی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
نه خودم گرفتم ببخشید درخواستتان نیومده 

من الان ۷۳ یا ۷۴ هستم چجوری کم گردی ماهی چند کیلو کم گردی؟

انگار تو جدی هیتی بیا باهم کم کنیم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
تو چاقالو رو واسه کجا میخوان ؟؟؟ لاغر هستم خداروشکر همه هیکلم رو تحسین میکنن فقط تو این سایت دیدم ...

البته اینم بگم  من فقط وزنم زیاده  چاق نیستم  عضله دارم   چون باشگاه میرم😏

تو اول به لاغرا توهین کردی  اسکلت توهین نیست ؟؟؟ جالبه خودت به خانواده ات شوهرت توهین کردی بع ...

خوانواده ی خودمه و به خودم مربوطه  

😂😂😂😂به کسی ک ۱۰ کیلو کم داره میگی هیکل؟؟؟بچه اش که به دنیا اومد یه ماه موند توی دستگاه  چون ...

احتمالا جفتش مشکل داشته چون منم لاغرم ولی بچم خوب وزن گرفته وزن جنین ربطی به چاقی ولاغری مادر نداره

لاغری بازم بهتر از چاقیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
امضات حکایت منه ولی شوهرم ولم کرد😞دلم میخواد برم پسرونه بزنمشون

لیاقت نداشته عزیزم

کوتاه نکن ، زن با موی بلند زیباتره🥰

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
بعد صبحانه و شام هر چقدر دوست داره میخوره؟

پرخوری نمیکنه ولی هرچیزی رو به اندازه میخوره

جمعه هاهم کلا ازاده هرچقدر دوس داره از همه چیز میخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
مجلس فوت 

جاهای شادترم برا خواستگار هستا  

شما روابط اجتماعی زیاد داشته باش نگران سلیقه مردم نباش برای هر ظاهر و هر شخصیتی خواستگار پیدا میشه ققط تا میتونی روی رشد خودت کار کن از نظر درسی شغلی اجتماعی شخصیتی سلامتی ... 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من بااینکه ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم  شکمم کاملا تخت 

اندامم رو فرمه  و تاحالا ندیدم کسی بهم بگه چاقی   همه بهم گفتن خیلی خوش هیکلی    این لاغرا فک میکنن همه حسودیشونو میکنن   اون ۱۰ سال پیش بود ک باربی مد بود   الان همه میرن دکتر تغذیه ک یکم تپل شن و تودل برو  

ولی  باز هرچی شما میگین😏

2706