2726
به لاغرا میگید اسکلت؟! به چاقا توهین بشه ناراحت نمیشین؟

اولا اون لاغر نیست   اون واقعا اسکلته      دوما جاریه خودمه    توام برو به جاریت هرچی میخوای بگو

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر به خاطرت سلامتی خودت رژیم بگیر کاری به ازدواج ندارم اگر ازدواج هم کنی برای بارداری واینا خی ...

میشه بگی چطوری ؟

اگه کالری شماری در روز چند کالری میخوره؟

شوهر منم ۸ کیلو اضافه وزن داره😭😭😭

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
ی پیج تو اینستا هست دختره ۱۵۶ کیلو بوده ۱۷ سالگی عقد کرده. من عکساش میبینم خوشم میاد از اعتماد بنفسش

اسمش چیه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
😳😳😳😳 چقدر خانواده شوهرت داغونن که به خاطر چاق بودنت میپرستنت  احتمالا اگر لاغر میکردی با ...

دیگه اونجاش به شما ربطی نداره ک با چه خانواده ای وصلت کردم    حالا شما برو خودتو لاغرتر کن   شما لاغرهارو فقط واسه روی تخت میخوان🙄

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

حالا همه دارن پز لاغریشونو به هم میدن  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
دقیقاااا   خخخخ  مادرشوهرم همیشه منو میکوبه سر اونیکی جاریم ک فک کنم  یه ۱۰ کیلویی کم ...

چه خوب که حاملگی هم هیکلشو به هم نزده

مادرشوهرت افکارش قدیمیه خیلی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دیگه اونجاش به شما ربطی نداره ک با چه خانواده ای وصلت کردم    حالا شما برو خودتو لاغرتر کن ...

تو چاقالو رو واسه کجا میخوان ؟؟؟

لاغر هستم خداروشکر همه هیکلم رو تحسین میکنن

فقط تو این سایت دیدم به لاغرا حسادت میکنن و چرت و پرت میگن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
😳😳😳😳 چقدر خانواده شوهرت داغونن که به خاطر چاق بودنت میپرستنت  احتمالا اگر لاغر میکردی با ...

امضات حکایت منه

ولی شوهرم ولم کرد😞دلم میخواد برم پسرونه بزنمشون

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چ بی ادبی والا😒😒😒😒😒😒😏😏😏😏

وقتی کسی به شوهرم و خانواده اش توهین کنه جوابشو میدم  

میشه بگی چطوری ؟ اگه کالری شماری در روز چند کالری میخوره؟ شوهر منم ۸ کیلو اضافه وزن داره😭😭😭

نه کالری شماری نیست

هر روز باشگاه میره وماساژ شکم

ناهار هم نمیخوره فقط صبحانه وشام

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706