2703
2553
حالا ازينا گذشته ٢٠ كيلو اضافه وزن براي سلامتيت خوب نيستا، 

اره ولی دیگه دکترم گف تا قبل از زایمان حق نداری وزن کم کنی   ضرر دارع برا بچه ام

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اخه من نمیفهمم اینکه میگین مردا تپل دوست دارن یا لاغر رو ازکجا میارید خدایی ؟؟ هرکس از هرکس خوشش بی ...

اره قبول دارم 

ولي استارتر گف مادرش ميپسنده يا نه 

كه مادر هاي ايراني اكثرا ميگن تپل و گوشتي باشه چيه ني قليون😂(به چشم ديدم)

2714
اره قبول دارم  ولي استارتر گف مادرش ميپسنده يا نه  كه مادر هاي ايراني اكثرا ميگن تپل و گ ...

دقیقاااا   خخخخ  مادرشوهرم همیشه منو میکوبه سر اونیکی جاریم ک فک کنم  یه ۱۰ کیلویی کم داره   استخوناش مشخصه   ینی حامله بود  اصلا معلوم نبود 😂😂   همش میگه از سهیلا یاد بگیر   یکم بخور گوشت شه بچسبه به تنت خوووب😂😂😂

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

من رو هم رفته ۵۸ کیلوام همش میگم باید لاغر کنم دارم چاق میشم .اونوقت شما میگی ۴۷ کیلو اضافه داری توروخدا یه فکری بکن بخدا برای سلامتیت ضرر داره .من یه ذوستام خیلی چاق بود با رژیمو باشگاه ۳۰ کیلو کم کرد الان انقد قیافش ناز شده .

2706