1874
1924
وزنم 107،قدم160

منم قدم ۱۶۰  وزنم ۸۰

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

خب تلاش کن یکم لاغر شی خودت اذیت میشه ما تو فامیل داریم 60 کیلو کم کرده یکی هم تو دوماه سی کیلو با تب سوزنی و دکتر تغذیه کم کرد البته تو خارج بود

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

آره گلم چرا نشه  اصلا این طرز فکر که همه باید لاغر و مانکن باشن رو به خودت تلقین نکن چه خیلی ...

خخخ  نکبتو خوب اومدی😂😂😂

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
1922
وزنت خیلی خوبه

گلم الان ک باردارم حالا بیشتر هم میشم  بعد از زایمان وزن کم کردنش وحشتنااااکه

1911
1826
حالا ازينا گذشته ٢٠ كيلو اضافه وزن براي سلامتيت خوب نيستا، 

اره ولی دیگه دکترم گف تا قبل از زایمان حق نداری وزن کم کنی   ضرر دارع برا بچه ام

اخه من نمیفهمم اینکه میگین مردا تپل دوست دارن یا لاغر رو ازکجا میارید خدایی ؟؟ هرکس از هرکس خوشش بی ...

اره قبول دارم 

ولي استارتر گف مادرش ميپسنده يا نه 

كه مادر هاي ايراني اكثرا ميگن تپل و گوشتي باشه چيه ني قليون😂(به چشم ديدم)