1421
1389

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

اره قبول دارم  ولي استارتر گف مادرش ميپسنده يا نه  كه مادر هاي ايراني اكثرا ميگن تپل و گ ...

دقیقاااا   خخخخ  مادرشوهرم همیشه منو میکوبه سر اونیکی جاریم ک فک کنم  یه ۱۰ کیلویی کم داره   استخوناش مشخصه   ینی حامله بود  اصلا معلوم نبود 😂😂   همش میگه از سهیلا یاد بگیر   یکم بخور گوشت شه بچسبه به تنت خوووب😂😂😂

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
1436

من رو هم رفته ۵۸ کیلوام همش میگم باید لاغر کنم دارم چاق میشم .اونوقت شما میگی ۴۷ کیلو اضافه داری توروخدا یه فکری بکن بخدا برای سلامتیت ضرر داره .من یه ذوستام خیلی چاق بود با رژیمو باشگاه ۳۰ کیلو کم کرد الان انقد قیافش ناز شده .

1432
وزن منم 106 بود الان 7 ماهه رژیمم 75 کیلو شدم

ای وللل

دکتر میری؟

مبشه درخواست دوستیمو قبول کنی

گروه نارنجی❤وزن شروع من: ۷۷/۰۰❤وزن جدید:   بعدا میگم ❤وزن هدف: ۵۲❤هدف اول: ۶۹❤هدف دوم: ۶۵❤هدف سوم: ۶۱❤هدف چهارم: ۵۸❤هدف پنجم: ۵۵❤هدف ششم:۵۳❤❤هدف نهایی۵۲❤❤قدم ۱۶۲تاپیک بامداد خمارتاریخ شروع لاغریم ۲۴ مهرماه ۹۸❤
بعضی جاها به روضه یا مجالس ختم میگن پُرسه

من فکر کردم اشتباه تایپیه

تو سایت عمومی که با لهجه نباید تایپ کرد 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من خودم چاقم  تقریبا ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم  از ۱۲ سالگی خاستگار داشتم  اخر سر ۱۷ سال ...

به لاغرا میگید اسکلت؟!

به چاقا توهین بشه ناراحت نمیشین؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐دارم به دنیا میام، سلام 24 سالگی!!!       
دقیقاااا   خخخخ  مادرشوهرم همیشه منو میکوبه سر اونیکی جاریم ک فک کنم  یه ۱۰ کیلویی کم ...

اره منم لاغرم همش بهم ميگن يكم گوشت و نون بخور  

درصورتي ك ميخورم ولي ذاتا ادم گوشتي نيستم

1391

استارتر به خاطرت سلامتی خودت رژیم بگیر کاری به ازدواج ندارم

اگر ازدواج هم کنی برای بارداری واینا خیلی سختت میشه

شوهرمن الان رژیم گرفته تو دوماه ۱۰ کیلو کم کرده انقدر خودش راصی وخوشحاله

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1364