2410
2553
عنوان

خانمایی که رنگ پوستتون تیره یا گندمی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 3719 بازدید | 60 پست

من عشقم عاشق دختر سبزه اس..من گندمی ام..تمام خواهرمادرو فامیلش سفید شیربرنجی ان..همیشه میگفت دخترای سفید برام هیچ جذابیتی ندارن..روح ندارن جذاب وسکسی نیستن😓

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی من مردم مهم نیس،مگه لذت بردن فقط واسه مرده ،چه پررو،بعدشم خب رنگ طبیعیشه دیگه کاریش نمیشه کر ...

اتفاقا خودش از اون پشمالوهایی هست که یکسانت مو رو کل بدنش خابیده 

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 

شوهرم ب‌من‌میگ‌ سیاه کی‌بودی تو

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
2456
من عشقم عاشق دختر سبزه اس..من گندمی ام..تمام خواهرمادرو فامیلش سفید شیربرنجی ان..همیشه میگفت دخترای ...

حالا شوهرمن برعکس شده 

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 

من خودمم گندمیم رو ب سبزه اوایل خیلی اعتماد بنفسم پایین اومده بود شدیدددد اما همینیه ک هست زیاد نباید عکس العمل نشون داد😆

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2714

ی بار شوهرم‌گف چرا برقارو خاموش میکنی فک‌میکنم همش سیاهه گفتم‌ن عزیزم‌روشن‌نمیکنم‌ک‌نور سفید بودنش‌چشمتو کورنکنه🤣🤣🤣🤣🤣

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
ی بار شوهرم‌گف چرا برقارو خاموش میکنی فک‌میکنم همش سیاهه گفتم‌ن عزیزم‌روشن‌نمیکنم‌ک‌نور سفید بودنش‌چ ...

حالا سفیدی یا سبزه😂😂😂😂😂😂😂

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
نه اتفاقا بهش میگم وقتی اینجوری میگی ناراحت میشم اونم میگه نه شوخی میکنم و فلان و ....میگه اول و اخ ...

خواهرم یه مدت حنا با ماست ترش میزد و کمی روشن شد 

بتادین هم برای اون قسمت سفید میکنه 

ولی بهترین راه لیزر هست 

نژاد اسیایی کلا این مدلی هست .پورن استار میبینن مردا تو فیلم فکر میکنن اونا الان عادین 

در حالی که هزار جور کرم میزنن خاک بر سرا😁

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

لیزر کنی خوب میشه ولی هزینش بالاس اقاتون باید دس کنه تو جیبش

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
حالا سفیدی یا سبزه😂😂😂😂😂😂😂

سیاه مطلق🤣🤣🤣🤣

حالا شوهرمن برعکس شده 

اگه پول داری برو لیزر مونالیزاتاچ....

اسکرابم بکن.

حنا وعصاره شیرین بیان ۲۰دقیقه دوبار درهفته...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706