2733
2734
اتفاقا دقیقا یک روانشناس که زوج درمانگر هم هست و کاملا مسلطه و اتفاقا کاملا غیرمذهبی هم هست ، خودش ب ...

بعد ازدواج خب الان یساله عقد کردم چرا عاشق نشدم فقط وابیتم و دوسش دارم گاهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خونوادم خیلی خوب و مهربونن.همه جوره هم پشتمن. ولی بقول شما دلم عشق میخاد .از ته دل ذوق کردن م ...

خب بیا...

شما هم که دردت همین بوده!

روابط عاطفی قبل از ازدواج !!!

ببینید چه بلایی سر خودتون میارید؟!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

عزیزم من روز اول خودم انتخابش کردم ولی چون محدود بودیم و اون تو یه شهر دیگه سر کار بود و بیشتر تلفنی در تماس بودیم کم کم حس کردم ازش بدم میاد جوری که تو دوران نامزدی حالم ازش بد میشد و همش میگفتم نمیخوامش انگار محبتا و خوبیا و مهربونیاشو نمیدیدم. همه میگفتن تو مشکل داری وگرنه نامزدت عالیه. چند بار امام رضا رو قسم دادم گفتم اگه میدونی به صلاحمه مهرشو به دلم بنداز. رفتیم مشاوره که هر جوریه بهش بفهمونم که نمیخوامش ولی مشاور گفت چون اصلا دو تایی با هم بیرون نمیرین بهش حسی نداری. گفت دخترا دیر عاشق میشن و باید شرایطش جور بشه. خلاصه با بی میلی رفتیم برای لباس خریدن قبل عقد و این چیزا کم کم دیدم همونیه که میخوام انگار من الکی تو ذهنم بدش میکردم بعدش با میل کامل عقد کردیم و روز به روز بیشتر عاشقش شدم الانم نی نی کوچولو تو راه داریم و همیشه میگم شوهرم بهترین انتخابی بود که میتونستم داشته باشم. ولی اینم میدونم که امام رضا دعامو مستجاب کرد تو هم ازش بخواه مهرشو به دلت بندازه😍چون مرد خوب خیلی کم گیر میاد و حیفه بخوای زندگیتو خراب کنی

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
2728
اتفاقا دقیقا یک روانشناس که زوج درمانگر هم هست و کاملا مسلطه و اتفاقا کاملا غیرمذهبی هم هست ، خودش ب ...

شاید تفاوت در بکار برده واژه باشه.گاهی خیلی های عشق و دوست داشتن رو بجای هم استفاده می کنن.

الهی و ربی من لی غیرک 

من خودم احساس میکنم محبت زیادیش سیرابم کرده و نمیزاره عاشق شم.

من شدم همون خوبی که از حد بگذرد...

من همون نادانم واقعا

اینو بگو و راحتمون کن!!! اینم از معایب دوستی های قبل از ازدواج... قدر زندگیت رو بدون که خدا نعمتی ...

یک ماه چت بود فقط!ولی خییییلی ظاهرشو اخلاقشو دوس داشتم..از دور هم دیدمش دو سه بار ...خیلی جذاب بود همه دخترا دوسش داشتن...

2738
ینی نیست...پس این عشقا چین..عاشقا

چرا هست... شما قبل از ازدواج تجربه کردی

خب معلومه دفعه اول یک چیز دیگه است!

چه انتظاری داری؟؟!!!

من جدا شده ام.

الان اگر بهترین و با محبت ترین شوهر دنیا هم نصیبم بشه دیگه اون شور و هیجان ازدواج اولم رو با اینکه طرفم بسیااااااار بی محبت و خشن و بی انصاف و بی مروت بود، نمیتونم تجربه کنم.

چون تجربه اول یک چیز دیگه است.

شما خودت بلیطت رو با رابطه قبل از ازدواج سوزوندی!

پس منطقی باش و بچسب به زندگیت و دنبال اون عشق به اون شدت و حدت، دیگه نباش

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

من ازش خوشم می اومد به دلم میشست میل جنسی زیادیم بهش داشتم 

ولی عاشققققق اونجوری نبودم 

اوایل عقد خیلی مشکل داشتیم و تو سر و کله هم میکوبیدیم حتی میخاستیم جدا شیم 

ولی یهو مشکلاتو سعی کردیم حل کنیم 

بعد کم کم عاشقش شدم بخاطر اخلاقش و کارهاش و پاکیش 

ولی اون عشق اتیشی که میگن توی زندگی ما وجود نداره 

احترام و درک متقابل و تفاهم با کمی اختلاف سلیقس توی روزمرگی هامون 

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

من خودم اوایل عقد تا یکسالو اندی اصن راضی ب دیدنش هم نبودم 🙁 اما الان عاااااشقشم شدید خداروشکر❤

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

به خاطر همون عشقی که قبلا تجربه گردی و الان دنبال همونی!

2706