2733
2734
علاقه و عشق از اول معلومه.اونائی که توی نامزدی حسی به شوهراشون نداشتن والان میگن داریم، اینا عادت کر ...

نه من واااااقعا عاشقش بودم....

واااااااقعا

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعانمیدونم چکار کنم ازش بدم نمیاد .نمیتونمم جدابشم احساس تنهایی میکنم

مث الان منی شما ...واقعا بلاتکلیفم ...شما پدرتون بد اخلاق نیست؟؟دست بزن؟یا افسرده ؟

2731
ن ک نداشته باشم ...دلم عشق میخاد 

به نظرم شما جوونها یک چیز افسانه ای از عشق تو ذهنتون هست...

خب وقتی اینجوری بی حال و سرد هستی دلت چطور پیشرفت کنه و عاشق بشه.

بابا عشق افلاطونی وجود نداره یا خیلی کمه...

منطقی باش

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
مث الان منی شما ...واقعا بلاتکلیفم ...شما پدرتون بد اخلاق نیست؟؟دست بزن؟یا افسرده ؟

نه من خونوادم خیلی خوب و مهربونن.همه جوره هم پشتمن.

ولی بقول شما دلم عشق میخاد .از ته دل ذوق کردن میخاد.

من قبلا عاشق بودم و نشد که به طرف برسم.

از اون ب بعد دیگه ذوق هیچی ندارم

2738
بعد از ازدواج عاشق نمیشی، اگه آدم خوبی باشه،یا دوسش میداری یا بهش وابسته می شی.همین

اتفاقا دقیقا یک روانشناس که زوج درمانگر هم هست و کاملا مسلطه و اتفاقا کاملا غیرمذهبی هم هست ، خودش به من گفت عشق واقعی بعد از ازدواج به وجود میاد... از متون روانشناسی اینو گفت.

منم مث شما عاشق کسی بودم ولی دیگه اون ذوقو ندارم ...

لعنت بهش

بخدا دلم بحال پسره میسوزه .هرکاری میکنن خودشو خونوادش بخاطرم اما من بخاطر عشق لعنتی ای که ندارم نمیتونم تاریخ عقد بدم

منم مث شما عاشق کسی بودم ولی دیگه اون ذوقو ندارم ...

اینو بگو و راحتمون کن!!!

اینم از معایب دوستی های قبل از ازدواج...

قدر زندگیت رو بدون که خدا نعمتی که قدرش رو ندونی ازت میگیره...

2706