2733
2734
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
فقط مسئله اش اینجاست که یه گوشواره ارزش اینهمه حرص و جوشو نداره وگرنه کارت از جنس گرفتن حقه که من با ...

عزیزم کادو دادن یه لطفه، نه یه وظیفه!

ادم حق نداره درباره لطفی که یه نفر براش انجام میده، طلب کار باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کارت خیلی زشت بوده سرم نریزینا ولی من ترجیح میدم واسه خواهرام همه کاری کنم بچهای دختر هم بیشتر سمت خ ...

ولی نه ما که هر هفته رفتو امد داریمو کلی منت سرم میذارنو ادعاش میشه مسرمو بیشتر دخترام دوست دارم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728
2738
اگه آدم دلخوریشو به موقع و محترمانه بگه کوچیک کردن خودش نیست که هیچ بزرگ کردنم هست اما در مورد استات ...

من منم نیومدم ریز بریز مکالمونو بگم منم اول از فرق گذاشتن گفتم بحث به اونجا کشید گفت نداشتیم گفتم هنوزم دیر نیست

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
خوب کردی گفتی بعضی حرفارو باید زد،آخر سرم میگفتی من به گوشواره احتیاجی ندارم فقط چون فرق گذاشتید دلم ...

اگر جمله اخر رو گفته بود یه چیزی اما اینطور که گفته خودشو محتلج گوشواره نشون داده بنظرم خیلی خودشو سبک کرده

خانم ها چرا سرزنشش میکنید من درکش میکنم بعضی وقت ها اینقدر ادم این تبعیض ها رو میبینه از درون میترکه و خفه میشه بازم خوبه این دوست عزیزمون یک حرفی زد بازم چه فایده جای خوشحالی و حس سبکی میگه استرس دارم.من همیشه حرف ها تو گلوم مونده مثل عقده منم مادرم و خواهرام هی گفتن مگه محتاجی ول کن خدا بهت بده مگه نیاز داری ولی باید یک جا تو دهنی بخورن که دور از جون این دوستمون ما خر نیستیم میبینیم ولی صدامون در نمیاد من تا حالا بهم اجازه ندادن حرف بزنم گاهی هم چیزی میرسوندم چنان گوش شوهرمو پر میکردن الحمدالله ۱ ساله که قهرم برن بمیرن.خوب کردی گلم دبت قرص باشه احساس سبکی بکن.خریدن خریدن نخریدن به قبرستون برن ان شالله خودت سرتا پا دخترتو طلا بگیری

2706