2726
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو کوچیک کردی فقط مادرشوهرتم جوابتو بدتر داده ک ارزشت ۲۰۰ تومنه

کاش زنگ نمیزدی

ولی دگ سرسنگین باش باشون

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2728

فقط مسئله اش اینجاست که یه گوشواره ارزش اینهمه حرص و جوشو نداره وگرنه کارت از جنس گرفتن حقه که من باهاش کاملا موافقم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
هر وقت ادم از کسی ناراحت بشه ب هر دلیلی درست هست ک بره بهش بگه،حالا ایشون از این مورد ناراحت شده،اون ...

آدم وقتی از کسی هم ناراحت میشه باید اولا ببینه ناراحتیش به جاست یا نه دوما درست و به موقع ناراحتیش رو بیان کنه. اگه کسی هم حق داشت بابت این قضیه ناراحت بشه به نظر من در وهله اول همسر ایشون بود نه خودشون. و درست این بود که پسر به مادر گله کنه چرا بین بچه من و خواهرم فرق میزاری نه اینکه استارتر بی مقدمه تماس بگیره و همچین حرفی بزنه. هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

بهرحال این نظر منه و مسلما با نظر شما فرق داره.

اگه آدم دلخوریشو به موقع و محترمانه بگه کوچیک کردن خودش نیست که هیچ بزرگ کردنم هست اما در مورد استاتر ایشون باید میگفتن مادرشوهر من از تفاوت قايل شدناتون ناراحت میشم مثال گوشواره رومیزد ولی پیگیر خریدنش نمیشد 

آدم وقتی از کسی هم ناراحت میشه باید اولا ببینه ناراحتیش به جاست یا نه دوما درست و به موقع ناراحتیش ر ...

من هم گفتم تماس گرفتن اشتباه بود،اما این خانوم معلومه که خیلی از این قضیه ناراحت بوده ک چنین کاری کرده،ادم همچین ناراحتی بزرگی رو تو دلش نگه نمیداره،درسته الان این حرفش باعث میشه کلی تو خانواده ی شوهر پشت سرش حرف بزننو و حتی مسخرش کنند ولی این خانم یبار واسه همیشه نشون داده ک من از این رفتارهاتون خیلی ناراحتم،ادم واقعا از خانواده ی شوهر توقع داره و خانواده ی شوهر حسابش از بقیه فامیل جداس

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2706