2733
2734
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
والا درست نیست آدم به مادر خودشم همچین حرفی بزنه.  حالا اگه همین رفتار رو مادرشوهر میکرد و مثل ...

هر وقت ادم از کسی ناراحت بشه ب هر دلیلی درست هست ک بره بهش بگه،حالا ایشون از این مورد ناراحت شده،اون ک شما میگی ک مادر شوهر اگه میگفت فرق داره،مثلا اگه بگی مادرشوهر گفت روز مادر اصلا ب فکر من نبودید با مورد این خانم مشابه و قابل مقایسه هست ک دراونصورت هم نمیشه گدای پرتوقع

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا یه گوشواره ارزش داشت خودتو کوچیک کنی و منت اونا رو سرت باشه؟ 

خب بذار به همه بچه من خوبم چی از تو کم میشه ببخشبد ولی الان فکر کنه گدای اون گوشواره ای خوبه؟ 

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2731
من این جور وقتا هیچی نمیگم.. ولی برای طرف در حد خودش میبرم توام برا بچه های خواهر شوهرت کادوی سی ت ...

خیلی حرف درستی زدن باید اینجوری میکردی و به وقتش میگفتی بی دلیل زنگ زدی

خدایا مرا آن ده که آن بِه....
اره طلب کارم چون اونا هم ازم طلبکارن یه عمره با حرفا و کاراشون سوزوندنم ولی الکی به نردم گفتن ما همه ...

به نظرم خوب کردی

اونی که گله میکنه بیشتر بهش احترام میزارن تا اونی که ساکت میشینه و هیچی نمیگه

میتونستی زنگ نزنی و هر وقت تو فرصتش تیکه بندازی و بخندی تا بفهمن که میدونی و خودت چیزی نمیگی

هیچ وقت مادر شوهر مثل مادر خود آدم نمیشه  هیچ وقت

از نظر مهر و محبت هیچوقت نمیشه اما از نظر نزدیکی روابط مادرشوهر تو خانواده ی شوهر شبیه ترین فرد به مادره،یعنی کسی هست ک تا حد زیادی رو زندگی شما تاثیر داره،بنده از این نظر گفتم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2738

مادرشوهر منم براي بچه هاي من نسبت به قبليا كمتر چيزي آورد. براي بچه دومم كه ميشه گفت  اصلاً هيچي نياورد. منم با اينكه چندسال گذشته هنوز تو ذهنم مونده. بهش نگفتم البته. ميدوني شوهر آدم وقتي بي غيرت باشه و پشت زن و بچه ش نباشه هر كي هر كار دلش بخواد ميكنه با اون زن و بچه. اينا وظيفه ي شوهرته كه به خانواده ش گوشزد كنه. وگرنه تو خودتو بكش جر بده، فايده نداره احترام آدم هيچوقت اندازه بقيه نميشه. مگر اينكه شانس بياري خانواده شوهر خيلي فهميده و عاقل و آدم باشن كه خودشون درست رفتار كنن.

اولا که مادر شوهر هیچوقت مثل مادر آدم نمیشه، پس لطفا قیاس اشتباه نکنید. 

دوما آدم به مادر خودش هم هر حرفی رو نمیزنه، مخصوصا درست نیست بگه فلان چیز رو برام کادو بخر، اینکه مادر شوهره!

سوما شما تو موقعیت درست هم نگفتی، همون موقع که داشت از خودش تعریف میداد با خنده میگفتی پس چرا بین دختر من و بچه فلانی فرق گذاشتی، نه که یه کاره امروز گوشی رو برداری و گله کنی بعدم دستور خرید کادو برا تولد بدی!

چهارما وقتی تاپیک بدی و کلی آدم داره بهت میگه اشتباه کردی، پس یه کم به درستی کارت شک کن!

نهایتا اینکه تا وقتی تنور داغه، نون رو بچسبون. بعدش دیگه فایده نداره، فقط بدهکار میشی...

کارت خیلی زشت بوده سرم نریزینا ولی من ترجیح میدم واسه خواهرام همه کاری کنم بچهای دختر هم بیشتر سمت خانواده مادرین مثلا زن داداشای من سالی یبارم نمیان اجازه بیایم طلا بدیم واسه بچش وقتی عروس احترام نمیذاره البتخ منظورم ب اسی نیست کلی میگم سرم نریزین تو رو خدا خخ

چند وقت دیگه تولد بچمه 

برا چی همچین کاری کردی الان میره همه جارو پر میکنه بعدشم اون اگه میخاست واسه بچت چیزی بگیره حتی اگه پولم نداشت میرفت قرض میکرد چرابهش گفتی حالا ولش کن پس بدون دلش نبوده نباید خودتو خراب میکردی مگه مونده گوشواره اونی بعدا یه وقت مناسب باید بهش حالی میکردی

2706