2737
2734
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
بچه ها چرا متوجه نیستید ایشون از این که فرق میذارن ناراحت بوده و اینکه ادم ناراحتیشو به طرف بگه بهتر ...

متوجه هستم

اما گله کردن هم آداب و موقعیت خودشو داره 

اینکه بگین هنوزم دیر نشده چند وقت دیگه تولد بچمه دیگه گله کردن نیست کوچیک کردنه از دید من 

شما ممکنه نظر متفاوتی داشته باشید

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
چرا همتون میگید کار بدی کرده؟ خوب تو دلش مونده.حق داره ادم خصوصا راجع به بچه ش وقتی ببینه فرق میزا ...

از کارای دیگشون نگم واست بچه من همش ۱۱ ماهس خواهر شوهرم دیشب گرفته بودیش میچلوندش بچم اشک میریخت هر چی گفتم ولی کن بدش به من میگفت بیخود اینو اینقدر لوس بار اوردی بچم گوله گوله اشک میریخت ولش نمیکرد اخر بزور ازش گرفتم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی کردی عزیزم،ادم حرف دلشو بزنه خیلی بهتر از اینه ک یه عمر کینه بشه و بسوزه،مخصوصا این ک ادم بجای حرف زدن پشت سر کسی مستقیما بره ب خودش بگه من از کارت ناراحتم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2731
ای بابا چقدر بزرگش میکنید،مادر شوهرم مثل مادر خود ادمه،ادم بعضی وقتا با مادرش حرف دلشو میزنه ایشونم ...

والا درست نیست آدم به مادر خودشم همچین حرفی بزنه. 

حالا اگه همین رفتار رو مادرشوهر میکرد و مثلا زنگ میزد به عروسش و میگفت واسه تولد یا عقد خواهرشوهرت این کادو رو بگیر یا اینقدر پول بده، که واویلاااااا میشد. دیگه کسی نمیگفت مادرشوهر هم مثل مادر خود آدمه. اینجا مادرشوهر میشد گدای پرتوقع و ....

اینجوری که بیشتر خودتو کوچیک کردی ۲۰۰ تومن میشه نیم گرمطلا

کجا اخه بانیم گرم گوشواره پیدا میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
ای بابا چقدر بزرگش میکنید،مادر شوهرم مثل مادر خود ادمه،ادم بعضی وقتا با مادرش حرف دلشو میزنه ایشونم ...

هیچ وقت مادر شوهر مثل مادر خود آدم نمیشه 

هیچ وقت 

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
2706