2726
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا فازت چی بوده؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
گفتید واسه تولد بچه اتون حتما چیزی بخرن؟!  مگه نیاز دارید؟  عزت نفس که مهمتر از دو تا دو ...

من از اول هیچی نگفتم ولی همین دیروز نشسته بود از اینکه چقققققدر مادر شوهر خوبیه حرف میزد از بس هیچی نگفتم فکر کردن حالیم نیست

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

خیلی کارتون زشت و اشتباه بود. سعی کن توقعت رو از دیگران کمتر کنی. کسی وظیفه نداره واسه بچه شما کادو بیاره. خیلی زشته که ازش خواستی کادو بیاره و زشتتر اینه که نوع کادو رو هم مشخص کردی. 

باور نمیکنم یه نفر بتونه اینقدر خودشو کوچیک و سبک کنه.

بنظرم فقط خودتو کوچیک کردی  دویست الان یه سکه پارسیان میشه  کادویی رو که کسی با گفتن خود ...

ولی همه جا میشینن میگن دادیم منم هیچی نگم فکر میکنن حالیم نیست مادر شوهر پول به جونش بستس این حرفو زدم حتی همون ۲۰۰ هم جون میکنه تا بده

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

من این جور وقتا هیچی نمیگم..

ولی برای طرف در حد خودش میبرم

توام برا بچه های خواهر شوهرت کادوی سی تمنی ببرروز مادر برای مادر شوهرت روسری ده تومنی ضایع ببر... اگه چیزی گفتن اون وقت زمانشه ک جواب بدی و بگی ک در حدی ک گرفتم میدم

2706