2410
2553

مادر شوهرم واسه دختراش همه کاری کرد واسه شوهر من هیچ کاری نکرده بعد خود شوهرمم هیچی نمیگه منم نه جرات نه روشو نداشتم که چیزی بگم ولی دیگه اینبار گفتم اخه واسه بچه های خواهر شوهرم واسه دنیا اومدنشون گوشواره برد واسه بچه من نیورد فقط و گفت ندارم ولی همون موقع واسه جهاز دخترش از همه جی داد حتی یه عالمه لباس واسه دوماد طلا واسه خواهر شوهرم حتی فیریزرو یخچالو کابینتاشم پر مواد غذایی کرد کارایی که اصلا مرسوم نیست تو شهرمون رو کرد الان زنگش زدم با هزار تا خجالت گفتم من ناراحتم که فقط واسه بچه من گوشواره نیووردی کلی حرف بارم کرد گفتم حالا هم دیر نشده چند وقت دیگه تولدشه میتونید واسش بخرید گفت برو ببین مادر شوهرا چیکار با عروساشون میکنن که جرات نکنن چنین حرفایی بزنن اونوقت تو اینارو بمن میگی اخرشم گفت میرم ببینم اگه با ۲۰۰ گوشواره میدادن میخرم چون واسه نوه هامم همین پولو دادم در صورتی که کوچیکه الان ۴ سالشه ولی خب اگه حرفمو نمیزدم میمردم 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گفتید واسه تولد بچه اتون حتما چیزی بخرن؟! 

مگه نیاز دارید؟ 

عزت نفس که مهمتر از دو تا دونه گوشواره هست

که حالا ایشون بخواد منت بذاره بگه اگه با 200 تومن پیدا کردم که میخرم اگه نه نمیخرم! 

شما خودتون نباید بذارید کسی به خودش اجازه چنین رفتاری بده

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2714

چقد کارت بد بوده با التماس که ادم برا خودش ارزش و احترام نمیگیره از دیگران

یعنی چی الانم دیر نشده چرا بچتو بی ارزش میکنی 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2706