1345
1363
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4019 بازدید | 178 پست

فقط مسئله اش اینجاست که یه گوشواره ارزش اینهمه حرص و جوشو نداره وگرنه کارت از جنس گرفتن حقه که من باهاش کاملا موافقم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
هر وقت ادم از کسی ناراحت بشه ب هر دلیلی درست هست ک بره بهش بگه،حالا ایشون از این مورد ناراحت شده،اون ...

آدم وقتی از کسی هم ناراحت میشه باید اولا ببینه ناراحتیش به جاست یا نه دوما درست و به موقع ناراحتیش رو بیان کنه. اگه کسی هم حق داشت بابت این قضیه ناراحت بشه به نظر من در وهله اول همسر ایشون بود نه خودشون. و درست این بود که پسر به مادر گله کنه چرا بین بچه من و خواهرم فرق میزاری نه اینکه استارتر بی مقدمه تماس بگیره و همچین حرفی بزنه. هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

بهرحال این نظر منه و مسلما با نظر شما فرق داره.

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فعلا باردار نیستم، ولی ان شاءالله به زودی باردار میشم و تیکرم واقعی میشه. خدا جونم لطفا همون چیزی رو بخواه که من میخواهم   بوس بوس فداااااااات ستاره بچینی   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اگه آدم دلخوریشو به موقع و محترمانه بگه کوچیک کردن خودش نیست که هیچ بزرگ کردنم هست اما در مورد استاتر ایشون باید میگفتن مادرشوهر من از تفاوت قايل شدناتون ناراحت میشم مثال گوشواره رومیزد ولی پیگیر خریدنش نمیشد 

1350
آدم وقتی از کسی هم ناراحت میشه باید اولا ببینه ناراحتیش به جاست یا نه دوما درست و به موقع ناراحتیش ر ...

من هم گفتم تماس گرفتن اشتباه بود،اما این خانوم معلومه که خیلی از این قضیه ناراحت بوده ک چنین کاری کرده،ادم همچین ناراحتی بزرگی رو تو دلش نگه نمیداره،درسته الان این حرفش باعث میشه کلی تو خانواده ی شوهر پشت سرش حرف بزننو و حتی مسخرش کنند ولی این خانم یبار واسه همیشه نشون داده ک من از این رفتارهاتون خیلی ناراحتم،ادم واقعا از خانواده ی شوهر توقع داره و خانواده ی شوهر حسابش از بقیه فامیل جداس

چقد کم عقلی

چقدر مودبی

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
فقط مسئله اش اینجاست که یه گوشواره ارزش اینهمه حرص و جوشو نداره وگرنه کارت از جنس گرفتن حقه که من با ...

عزیزم کادو دادن یه لطفه، نه یه وظیفه!

ادم حق نداره درباره لطفی که یه نفر براش انجام میده، طلب کار باشه

کاربر سال ۹۰ هستم. متاسفانه لو رفتم، مجبور شدم از کاربری ۸ ساله م دل بکنم  
کارت خیلی زشت بوده سرم نریزینا ولی من ترجیح میدم واسه خواهرام همه کاری کنم بچهای دختر هم بیشتر سمت خ ...

ولی نه ما که هر هفته رفتو امد داریمو کلی منت سرم میذارنو ادعاش میشه مسرمو بیشتر دخترام دوست دارم

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
1288

وای چطوری گفتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 
اگه آدم دلخوریشو به موقع و محترمانه بگه کوچیک کردن خودش نیست که هیچ بزرگ کردنم هست اما در مورد استات ...

من منم نیومدم ریز بریز مکالمونو بگم منم اول از فرق گذاشتن گفتم بحث به اونجا کشید گفت نداشتیم گفتم هنوزم دیر نیست

1364