2726

بچم وقتی شیر میخوره زیر سینم به خودش میپیچه و سینم رو اینور و اوتور میبره و من دردم میاد.

دلدرد نیست انگار یجور کلافگی هست

کسی تجربه ای داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفلاکس داره 

سکسکه میکنه؟ تک سرفه میزنه؟ یهو جیغ میکشه؟ گاها خرخر میکنه یا تنفسش صدا داشته باشه؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728
رفلاکس داره  سکسکه میکنه؟ تک سرفه میزنه؟ یهو جیغ میکشه؟ گاها خرخر میکنه یا تنفسش صدا داشته باش ...

دقیقا . خیلی سکسکه میکنه . سرفه و عطسه داره. و همه این حالت هایی که گفتی

بردم دکتر فقط پدی لاکت داد اثری نداره

دقیقا . خیلی سکسکه میکنه . سرفه و عطسه داره. و همه این حالت هایی که گفتی بردم دکتر فقط پدی لاکت داد ...

رفلاکس . الان برات ی لینک میزارم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
از محلولهای ضد درد استفاده کن . من پماد ضدشقاق سینه هیدرودرم میزدم بازکمی بهتر بود. نی نیو گفتم نازه ...

دکتر بهم قطره نیستاتین و پماد ان ان داده. دو روزه میزنم.

هیدرودرم رو هم باید امتحان کنم. مرسی عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/120964/همه-چیز-در-مورد-رفلاکس-معده-در-نوزادانجواب-همه-سوالات

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706