2726
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تا قبل فوت مامانم هر وقت خواب می‌دیدم کسی اومده خونمون فرداش میومد

یا بعد فوت مادرم خیلی خوابا میبینم که کد بهم میدن مثلا ی صدایی ک نمی‌دونم مرد هست یا زن میاد بهم میگه از جانب مادرت اینکارو کن اونکارو کن. گاهی هم سیاهی رد میشه یهو برمیگردم ولی کسی نیست. اینا هم قضیه اش مثل تجربه های شماهاست؟

من بار اول خوابيده بودم كنار شوهرم بعد متوجه شدم يكي داره انداممو لمس ميكنه و متاسفانه لذت بخش بود وسطش چشمو باز كردم نگاه كردم شوهرم روبرومه ولي اوني كه اين كارو ميكرد از پشت سر بغلم كرده وقتي به دستش نگاه كردم كه روي سينم بود ديدم ي دست خيليييييي سفيد با ناخناي بلند روي سينمه تمام اين اتفاقا توي چند ثانيه افتاد حتي قدرت حركت نداشتم 

2728
خب اخه ایشون آینده هم میبینه علایم ک تو نت خونده بودم شبیه چشم سومه شایدم نباشه .

اینده و این ک مثلا از ی دوستم دورم خواب میبینم خواستگار رفته زنگ میزنم میگم فلانی خواب دیدم خواستگار داری فلان حرفو زده بخدا پشت گوشی چند دیقه ساکت شده بود گفت تو از کجا میدونی 

خیلیییی اینجوری واسم اتفاق میفته .یا یهو ی انرژی بد تحمل میکنم میفهمم ی چیزی قراره اتفاق میفته اون دفعه بیرون شهر بودیم یهو بی قراری کردم ب شوهرم گفتم بریم بریم گفت چت شده ما ک ناهار نخوردیم گفتم فقط بریم بدنم یخ شده بود میلرزیدم منو ارومم کرد بعدش ی موتوری رد شد گفت چند متر اون طرف تر ی خونه الان اتیش گرفت چند نفر توش سوختن 

کسی کامل درمورد چشم سوم میدونه برام توضیح بده که منم چشم سوم دارم یا نه ؟؟ من هرموقعه کسی اذیتم کنه واقعا از ته دلم نتونم ببخشمش یه بلایی سرش میاد شوهرم هم فهمیده هروقت منو زد یا دعوام کرد سرش بلا اومد گفت تو چی هستی سیدی؟ اتفاقایی که برای شوهرم افتاده چشاش قرمز شده بود میخارید جوری که فقط اشک میومد .کنار اتیش وایستاده بود شلوارش و پاش سوخت .ماشینش خراب شد چندباری هم دستشو برید .بعد اینکه منم خوابام واقعیت داره و تعبیر میشه .چندباری هم وجود ارواح و جن رو حس کردم هم اینکه به هرچی فک کنم همون اتفاق میوفته خلاصه خودم از این وضعیت راضی ام 😂😁

اینده رو نمیبینه احتمالا قدرت ذهن خوانی داره چون همون موقع اتفاق میوفته

واقعا ؟حالا هرچی ک هست ترسناکه من خودم دوسه بار کلید تو دستم غیب شد دراتاق دوسه بار اروم باز و بسته شدم دخترمم همش ی نقطه از خونه رو نشون میده میگه اونجا اقاست منم چندبار گفتم آقای جن حالا ک داری اینجا زندگی میکنی نمیشه ی الماسی چیزی بیاری بدی من ولی جوابی نشنیدم هیچی هم نیاورد برام 😠😠😠

من بار اول خوابيده بودم كنار شوهرم بعد متوجه شدم يكي داره انداممو لمس ميكنه و متاسفانه لذت بخش بود و ...

بعدش شوهرم چشاشو باز كرد و ديگه نبود ولي تا صبح ميترسيدم چشامو ببندم ي چند روز گذشت و بي خيالش شدم تا اينكه تنها بودم و داشتم ظرف هاي ناهارو ميشستم ديدم يكي ميزنه ب شونم فكر كردم توهم ميزنم تا دوباره تكرار شد از ترسم پشت سرمو نگا نميكردم و تند تند دعا ميخوندم يكم گذشت ديدم خبري نيست ادامه كارمو ميدادم تا ي دفع يكي بازو هامو گرفت و تنمو مرتب تكون ميداد جوري كه ليوان و اسكاچ از دستم افتاد توي ظرفشويي ولي نميدونم چرا توي اون حالت جيغ نميكشيدم فقط چشامو باز نميكردم تا خود ب خود تموم شد   

2706