2726
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست
تووبیداری خیلی چیزا حس میکنم مثل بود صدا و .... ک کسی متوجه نیست چند باری چیزای عجیب دیدم ینی جن و . ...

چشم سومت فعاله .چ ترسناک البته اگه بتونی کنترلش کنی این انرژس رو میتونه خیلی مثبت باشه

خب اینکه منم هستم این ترس داره؟؟؟؟؟؟

خیلی ترس داره من ترسو ترین شخص خونوادم اینا واس من خیلی سنگینه نمیخوام اینجورر باشم بخدا خابم شده مثل اخبار هر چیزی میبینم فرداش مو ب مو تکرار میشه 

اون بو و صداهایی ک فقط من متوجهش میشم اذیتم میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم منم از وقتي اومدم توي اين خونه از اين اتفاقا زياد برام افتاد ديگه خسته شده بودم به شوهرمم نميگفتم تا ي شب كه شوهرم نبود دو تا از دوستام اومدن خونم باه هم احضار مرديم اونجا فهميدم مديومم و فهميدم دليلش چيه

2728
از نوجوونی تا الان دوبار  دوبارم ی جایی  بودیم در پنجره ی اتاق شرو کرد ب باز و بسته شدن خ ...

منم خواهرم یه چند سالی خواب مرگ و میر میدید حتی کسی که نمیشناخت بعد دیگه ندید 

تو احتمالا هاله ی قوی داری چون اگه چیز خیلی مهم و بزرگی بود حتما میومدن اذیتت میکردن اگه بتونی به این نشونه ها بی اهمیت باشی بعد یه مدت کلا رفع میشه

واقعا چشم سومه؟؟؟؟؟ 😳😳😳 نمیشه ی کار کنم زندگیم عادی بشه؟ 

نمیدونم باید از کسیکه راجع بهش میدونه بپرسی خیلی ترسناکه ن ؟منم خیلی ترسوام بدترین حالتش اینکه موجودات دیگرو هم ببینی ؟ میبینیشون ؟سعی کن نترسی و قوی باشی 

جن چ شکلیه استارتر خیلی دوست دارم بدونم چطوری دیدیشون؟

منو خواهرم تو اتاق بودم من جلو در اتاق بودم مامانم در اتاق روبرویی رو باز کرد رفت داخل اتاق چراغو روشن نکرد خواهرمم متوجه شد در باز شد من پشت سر مامانم رفتم چراغو روشن کردم نبود برگشتم رفتم تو تراس بود 

ی بارم یکی نصو نیمه از حموم اومد بیرون باز برگشت  سیاه بود 

خیلی ترس داره من ترسو ترین شخص خونوادم اینا واس من خیلی سنگینه نمیخوام اینجورر باشم بخدا خابم شده مث ...

سعی کن باهاشون کنار بیای وگرنه خودت اذیت میشی که وتقعا هم داری میشی .منم همینجوریم تو خونه نشسته بودم دستگیره ی در اومد پایین دو سه ثانیه همونحوری پایین نگه داشته شد بعد اروم اروم رفت بالا  .من فک کردم بابام اومده درو باز کردم دیدم هیچکی نبود تا ته حیاطمونو نگاه کردم گفتم اگ کسی باشه تا برسه به دروازه باید ببینمش ولی کسی نبود .یه بارم تو اتاق بودم فازم گرفته بود درمورد طلسمو دعا داشتم تو نت سرچ میکردم اومدم یه دعا رو روی کاغذ بنویسم عکسم و عکس خواهرم رو دیوار چسبیده بود چسب مخصوص اصلا کنده نمیشه .هنوز نوشته تموم نشده بود دیدم یه صدای تقققق اومد برگشتم دیدم عکسم افتاد رو زمین حتی گچ دیوار هم با چسب کنده شده بود .همون روز فهمیدم قضیه چیه .ریید.... به خودم اون لحظه ولی حال میده چون من عاشق هیجانم

اره ترسناکه ولی اگر کنترلش کنه اذیت نمیشه باید جنبه و ظرفیتش بره بالا .خیلی ترسناکه ک موجودات دیگرو ...

هرکی که موجودات دیگه رو ببینه که اصلا دلیل بر چشم سوم داشتن نیست😄

نمیدونم باید از کسیکه راجع بهش میدونه بپرسی خیلی ترسناکه ن ؟منم خیلی ترسوام بدترین حالتش اینکه موجود ...

از اون موقع ک این اتفاقا میفته گفتم ک دوبار دیدم دوبارم حضورشونو واضح حس کردم از اون ترسناکتر بو و انرژی و صداییه ک چند سانتی متریم حس میکنم همیشه 

یهو میخوام بخابم چشامو ک میبندم انگار از ی عالم دیگ زیر گوشم جیغ میزنن 

2706