2410
2553
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست
ن چشم سوم چ جوریه  ی اتفاقات دیگ‌واسم میفته ک خیلی ضعیف شدم خیلییییی

چطوری شدی بی حالی ضعیفی جون نداری چیزی نمیخوری؟

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

من تنها چیزی که از مدیوم میدونم اینکه ی سایز لباس هستش

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چ مشخصاتی دادی ک گفت مدیوم ! چ نیرویی داری 

تووبیداری خیلی چیزا حس میکنم مثل بود صدا و .... ک کسی متوجه نیست چند باری چیزای عجیب دیدم ینی جن و ... ک توهم نبود (درو باز کرد رفت تو اتاق خواهرم صدای باز شدن درو شنید ولی من دیدمش) 

خواب میبینم همون اتفاق میفته از مرگ و میر تا خیانت و .... 

بعد سالها یکی چهرش میاد جلو چشم همون روز حتما یا زنگ میزنه یا میاد خونمون دیگ مامانمم متوجه شده ... و خیلی چیزای دیگ 

2456
تووبیداری خیلی چیزا حس میکنم مثل بود صدا و .... ک کسی متوجه نیست چند باری چیزای عجیب دیدم ینی جن و . ...

منم یکم اینجورم

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
2714
چطوری شدی بی حالی ضعیفی جون نداری چیزی نمیخوری؟

قبلا این جوری نبودم نوجوون بودم  چند بار ی خوابی دیدم ک یکی از فامیلا فوت میشه ب همه گفتم ب خونوادم ب خودش و ...‌ دقیقا مثل خواب من فوت شد بعد اون دیگ این مشکلاتم شرو شد 

چرا خوردو خوراکم خوبه ولی روز ب روز ضعیف میشم و از لحاظ روحی خیلی تحت فشارم   

تا حالا چند بار دیدیشون؟

از نوجوونی تا الان دوبار 

دوبارم ی جایی  بودیم در پنجره ی اتاق شرو کرد ب باز و بسته شدن خیلی محکم خیلیییییییی  ظرفایی ک بود میلرزید من از اون مکان دور شدم درست شد 

منم خوابام رد خور نداره دقیقا همه ی خوابام تا الان تعبییر شده حتی چندبارم قبل اینکه خوابم تعبیر بشه برای مامانم اینا تعریف کردم که همون روز مو به مو با چشم دیدن .بعد خیلی حس باحالیه اتفاقا من باهاش حال میکنم

2706