1421
1411
عنوان

تاپیک دیشبم 😥😥😥😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1964 بازدید | 215 پست
تووبیداری خیلی چیزا حس میکنم مثل بود صدا و .... ک کسی متوجه نیست چند باری چیزای عجیب دیدم ینی جن و . ...

منم یکم اینجورم

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چطوری شدی بی حالی ضعیفی جون نداری چیزی نمیخوری؟

قبلا این جوری نبودم نوجوون بودم  چند بار ی خوابی دیدم ک یکی از فامیلا فوت میشه ب همه گفتم ب خونوادم ب خودش و ...‌ دقیقا مثل خواب من فوت شد بعد اون دیگ این مشکلاتم شرو شد 

چرا خوردو خوراکم خوبه ولی روز ب روز ضعیف میشم و از لحاظ روحی خیلی تحت فشارم   

1401
تا حالا چند بار دیدیشون؟

از نوجوونی تا الان دوبار 

دوبارم ی جایی  بودیم در پنجره ی اتاق شرو کرد ب باز و بسته شدن خیلی محکم خیلیییییییی  ظرفایی ک بود میلرزید من از اون مکان دور شدم درست شد 

منم خوابام رد خور نداره دقیقا همه ی خوابام تا الان تعبییر شده حتی چندبارم قبل اینکه خوابم تعبیر بشه برای مامانم اینا تعریف کردم که همون روز مو به مو با چشم دیدن .بعد خیلی حس باحالیه اتفاقا من باهاش حال میکنم

1432
تووبیداری خیلی چیزا حس میکنم مثل بود صدا و .... ک کسی متوجه نیست چند باری چیزای عجیب دیدم ینی جن و . ...

چشم سومت فعاله .چ ترسناک البته اگه بتونی کنترلش کنی این انرژس رو میتونه خیلی مثبت باشه

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍
خب اینکه منم هستم این ترس داره؟؟؟؟؟؟

خیلی ترس داره من ترسو ترین شخص خونوادم اینا واس من خیلی سنگینه نمیخوام اینجورر باشم بخدا خابم شده مثل اخبار هر چیزی میبینم فرداش مو ب مو تکرار میشه 

اون بو و صداهایی ک فقط من متوجهش میشم اذیتم میکنه 

عزيزم منم از وقتي اومدم توي اين خونه از اين اتفاقا زياد برام افتاد ديگه خسته شده بودم به شوهرمم نميگفتم تا ي شب كه شوهرم نبود دو تا از دوستام اومدن خونم باه هم احضار مرديم اونجا فهميدم مديومم و فهميدم دليلش چيه

1391
از نوجوونی تا الان دوبار  دوبارم ی جایی  بودیم در پنجره ی اتاق شرو کرد ب باز و بسته شدن خ ...

منم خواهرم یه چند سالی خواب مرگ و میر میدید حتی کسی که نمیشناخت بعد دیگه ندید 

تو احتمالا هاله ی قوی داری چون اگه چیز خیلی مهم و بزرگی بود حتما میومدن اذیتت میکردن اگه بتونی به این نشونه ها بی اهمیت باشی بعد یه مدت کلا رفع میشه

واقعا چشم سومه؟؟؟؟؟ 😳😳😳 نمیشه ی کار کنم زندگیم عادی بشه؟ 

نمیدونم باید از کسیکه راجع بهش میدونه بپرسی خیلی ترسناکه ن ؟منم خیلی ترسوام بدترین حالتش اینکه موجودات دیگرو هم ببینی ؟ میبینیشون ؟سعی کن نترسی و قوی باشی 

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍
جن چ شکلیه استارتر خیلی دوست دارم بدونم چطوری دیدیشون؟

منو خواهرم تو اتاق بودم من جلو در اتاق بودم مامانم در اتاق روبرویی رو باز کرد رفت داخل اتاق چراغو روشن نکرد خواهرمم متوجه شد در باز شد من پشت سر مامانم رفتم چراغو روشن کردم نبود برگشتم رفتم تو تراس بود 

ی بارم یکی نصو نیمه از حموم اومد بیرون باز برگشت  سیاه بود 

چشم سوم خوب نیست کل زندگی انسان رو دگرگون میکنه

اره ترسناکه ولی اگر کنترلش کنه اذیت نمیشه باید جنبه و ظرفیتش بره بالا .خیلی ترسناکه ک موجودات دیگرو ببینه ادم 😫

1364