2733
2734
عنوان

چجوری با دخالت مرموزانه خانواده شوهر کنار اومدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمم خیلی گوش بحرفه مادرشه. به شدت. 

غیر مستقیم متوجه شون کن دخالت نکنن..چاره ساز نبود کاملا مستقیم و محترمانه ب خودشون بگو  دور از چشم شوهرت       من تازگی بعد 5 سال دور از چشم شوهرم ب خواهرشوهرم گفتم شما دخالت نکن    هی هرچی من میگم دخالت میکنی    دیگه اون روز لال شد تا الان  ..در موردشون هیچی هم ب شوهرت نگو ک بیشتر طرفدار اونا میشه.تازه گهگدار خوبیشون بگو  تا شوهرت فکر نکنه دشمن خانوادشونی...با محبت و قلق های شوهرت جذبش کن سمت خودت..     اینا تجربه های من بود.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731

ببین ماورش چکار کرده ک جذبش کرده      ازش یاد بگیر  همونا رو تازه بهترش انجام بده.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بهترین راه برای تو دهنی به خانه شوهر کم محلی هست.بزارید تجربه یرینم رو به همه دوستان یاد بدم پدر شوهر و مادرشوهر من خیلی توقع دارن.خیلی اذیتم میکنن.گاهی حرصی میشدم جواب میدادم نتیجش یا کتک از شوهر یا پر کردن گوش شوهر زندگیم زهر مار بود بچم اسیب روحی شدیدی دید کم کم از درون حرص خوردم هزار درد گرفتم به خدا نزدیک شدم از اون کمک خواستم ارامش بهم داد کم کم مظلوم نمایی و شیفته کاری با شوهرم رو شروع کردم دیگه از خانوادش نمیگفتم حرفی میزدن تو خودم میرفتم جلو شوهرم اونم متوجه میشد .مقصر خانوادشه و زنش بی گناه.خونه پدرش که میرفتم جز سلام کلامی حرف نمیزدم کسی اعتراض میکرد به شوهرم میگفتم عزیزم ارامش زندگی ما واجب تره دوست ندارم با دعواهامون زندگیمون اسیب ببینه من ساکت بودم برای حفظ زندگی اونا بدتر هجوم و حمله کم کم مرد خسته میشه به مرور فهمید من مقصر نیستم الان همون مردی که با کوچکترین حرفشون منو میزد دیگه کسی جرات نداره اسم منو بیاره کافیه بگن زنت زیر و روشون میکنه البته ۷ سال طول کشید ناامید نشید

بهترین راه برای تو دهنی به خانه شوهر کم محلی هست.بزارید تجربه یرینم رو به همه دوستان یاد بدم پدر شوه ...

منم بعد 5 سال تازه سیاست و رفتار با خانواده شوهر یاد گرفتم 

2738
اون زرنگه بشدت. جاری هاش که زرنگن اونو زرنگ میدونن!!!!

شما هم روش مادرشوهرت یک مدت پیش بگیر ببین چی میشه      زرنگ باش شما هم