2726
عنوان

سوال آرایشی

83 بازدید | 14 پست

سلام دوستان میخوام برم کلاس آرایشگری میخواستم بدونم به نظر شما میکاپ بهتره یا رنگ مو یا شنیون چون بعداز گرفتن مدرک میخوام برم توی سالن های آرایشگاهی کار کنم حالا کدوم بهتر قبول میکنن سالن ها؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره منم چندوقته تصمیم دارم  توروخدا راهنمایی کنید  عزیز راستی هزینه مدرک ها چقدره؟ شماهم ...

نه من شهرستان هستم فقط قیمت میکاپ رو پرسیدم گفتن ۱۲۰۰بعد وسایلش خیلی گرون میشه دو میلیون در میاد

نه من شهرستان هستم فقط قیمت میکاپ رو پرسیدم گفتن ۱۲۰۰بعد وسایلش خیلی گرون میشه دو میلیون در میاد

راستی هر آرایشگاهی که بریم کار کنیم باید حتما وسایل برای میکاپ مشتریارو خودمون ببریم ؟ 

راستی هر آرایشگاهی که بریم کار کنیم باید حتما وسایل برای میکاپ مشتریارو خودمون ببریم ؟ 

نه آرایشگاه خودش داره فقط برای آموزش باید خودمون داشته باشیم

عزیزم ب نظرم شینیون بهتره چون ک تنها پول هنرت رو میگیری در حالی ک هیچ گونه هزینه ای برای مواد نکردی ب نظرم عاقلانه تره اما رنگ مو هم خوبه درامدش بالاس

من خودم کارم لیفت و لمینت مژه و ابرو هس دوست دارم شینیون رو یادبگیرم یه جا ک واقعا کارشون حرف نداره بهم گف ۵ تا مدل ۵۰۰ درمیاد اگه بخوای آموزش ببینی

تهرانی؟

2706