1373
1341
عنوان

تولد بهترين كاربر ني ني سايته امروز😍

11075 بازدید | 1068 پست

با يك روز تاخير تاپيك زدم

ميدونستم تولدت ديروز بود عشقم وقت نشد تاپيك بزنم نبودم خونه

تولدت مبااارك عزيزدلممم انشالله هميشه در كنار پسر عزيزت و همسر مهربونت خوش باشين تا اخر عمر😘😘😘😘😘

بووووس رو لُپات زيباي مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

@میمونمت    

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️

بياين تولد زيباس براش تولد بگيريم

@mamaneamirjoon    

@shayan_1388_    

@shabnam7575    

@پرنسا۷۱    

@ملودی_94    

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

تولدت مبارک دوست عزیزمم😍😍😍😍😘😘😘🎈🎈🎈🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎁🎁

خیلی دوست دارم❤

دلمم واست تنگ شده😒

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
1387
1376

تولدت هپی مَپی (:

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1378

تولدش مبااااااااارک😍😍😍

ایشالله ب همههههه ی آرزوهاش برسه و همیشه شاد و خوشبخت باشه⁦❤️⁩

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉

ای جانم 

تولدت مبارک گلم

تو شبکه پویا نشون داد تولد حمید سوریانم هس با اون تو یه روز دنیا اومدی😝😝

@میمونمت   انشاالله120ساله بشی و به همه خواسته های دلت برسی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر روز شماری برای اومدنِ شهریور قشنگه وقتی قراره تو این ماه دومین فرشته ات زمینی بشه.علی جونم منو داداشی منتظرِ دیدنتیم😍💗
1364