2726
عنوان

چطوری شغل مناسبی پیدا کنم؟

114 بازدید | 12 پست

21 سالمه دانشجوام 

همش دارم دنبال کار میگردم اما نیست 

کاری بلد نیستم 

همه جاهم سابقه کار میخوان 

شما کجا کار میکنین  راضی هستین؟

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دانشجو خب کلاس داری عزیزم

نمی تونی به هر دوش برسی

بهتره حسابی روی درس تمرکز کنی

رشته ات چیه؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
منم  بیکارم وارشد دارم  و۲۶سالمه  کارنیست  😭😭

خیلی سخته دنبالش بگردی ولی نباشه 😔

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
به سایت استخدام شرکت های خصوصی سر بزن

کار واسه دانشجو پیدا میشه؟

فریلنسری  مثلا برو تو سایت پونیشا کلی کار هست

مرسی عزیزم

رشتت چیه

حقوق

دانشجو خب کلاس داری عزیزم نمی تونی به هر دوش برسی بهتره حسابی روی درس تمرکز کنی رشته ات چیه؟

الان واسه درس خوندنم پول میخواد عزیزم 

واسه شهریه دانشگاهم میخوام کار کنم

حقوق

تدریس خصوصی کن

من دانشجو بودم تدریس خصوصی میکردم

پولش هم بد نیست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

عزیزم کار پیدا کردی؟؟

اگه نه،من مشاور نفیسم.والا من خیلی وقت پیش میخواستم برم تو کار این خانما انقد بد گفتن پشیمون شدم.متاسفم برا خودم انقد عقب انداختم خودمو.

این کار سرمایه اولیه نمیخواد.ثبت نام رایگانه.والا هرجا دیدی موقع ثبت نام پول میخان شک کن.کارمون فروش لوازم بهداشتی درمانی مراقبتی هست.درکنارش پورسانت شرکتی داره.محیط کاملا زنونه و کار از تو خونست

اگه خواستی بیشتر توضیح بدم

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌