2726

دیروز رفتم آرایشگاه... من لباس محلی پوشیده بودم.. نمیدونستم مدل مو رو لباس محلی بلد نیستن... ( بهم گفت بلد هستیم) خلاصه بلد نبود و موهامو خییلی زشت کرد ... 

بعد هم ۵۰ تومن بیعانه پیشش دارم. بهم پس نمیده؟ چکار کنم پس بده برم ی آرایشگاه دیگه؟؟ خانمه هم خیییلی بداخلاق بود

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن ۵۰ارزش نداره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728

دوبارههه؟؟؟ چه بد شانسی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

همون دیشب میگفتی راضی نیستم و با ناراحتی میگفتی بیعانه رو بده و طلبکار میشدی

اون بداخلاق بود تو بداخلاق تر میشدی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
بگو اگه ندی میرم شکایت میکنم برا خودت و اعتبارت بد میشه  بعد هم تقصیر خودته کی آخه پیش میده

همه ی سالن ها برای اینکه نوبتت حتمی بشه و اسمتو یادداشت کنن بیعانه میگیرن

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

تو شیراز رفتی؟ 

مدل مو با لباس محلی خیلی راحته که

امشب عروسیه؟ پیش کی میری؟ اخه باید از قبل رزرو کنی

اگه نخواستی بری بگو نمیتونم بیام و اینا پولمو بدین

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

اول خودتو بزن ب مطلومی بگو نداریم نزدیک عروسیمه دستم خالیه هزار تومنم برام هزار تومنه...اگه نداد خودتو بزن  ب سلیطگی 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2706