2737
2734
عنوان

چرا اینقدر خودتونو عذاب میدین😢

340 بازدید | 41 پست

بخدا ناراحت میشم😢آخه چرا اینهمه خودتون و با شوهر و خانواده شوهر گرفتار میکنین و حرص می‌خورین..چرا اینهمه زنا وابستن😢چرا کسی نیست با دادشان برسه😢آخه آدما چید میتونم بد  باشن 😢چرا زنایی که حتی مشکل دارن با شوهرشون نمیتونم طلاق بگیرن میگن خانوادمون پشتمون نیستن و شرایط طلاق نداریم😢

بخدا از ازدواج میترسم میگم نکنه فردا شوهر  منم اینجور باشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توراخدا یکم مستقل بار بیاین...خودتون گلیمتونو بکشین بیرونن  از آب....که احتیاجی به محبت شوهر نداشته باشین...اینهمه ناله اینهمه غم تو این سایت ریخته...خوچتونه...بخدا مقصرش بیشتر خود زناهستن....

2728
نترس درست انتخاب کن .عجله نکن و تحقیق کن

یا میان میگن شوهرمون بچه ننست ..یا میان مزگن شوهرمون محل سگ نمیده یا میگن پول نمیده کمحبت نداره چیزای دیگه نداره....مه این زن ای خوشبختی که اطرافم میبینم کیان؟

خب عزیزم خیلیام خوشیاشونو جار نمیزنن فقط نیمه خالی لیوان زندگیشونو بهمون نشون میدن تو غصه نخور

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
یا میان میگن شوهرمون بچه ننست ..یا میان مزگن شوهرمون محل سگ نمیده یا میگن پول نمیده کمحبت نداره چیزا ...

منم 😊

خب مردا هم مثله ما خانوما گاهی عصبانی گاهی نارانت گاهی خسته هستن و خانما ادد تو اون زمان میان درد و دل میکنن.وگرنه میشه یه نفر وجودش پر از بدی و بدون هیچ خصلت خوبی باشه؟

ازدواج خیلییی بهتر از مجردیه اگه درست و به موقع باشه

2738
یه دختر مستقل باش که رو پاهای خودش وایمیسه نیازی نیست از ازدواج بترسی

منم طرز فکر شما رو داشتم ولی وقتی بچه دار شدم نتونستم مستقل بشم چون هیچ کس نبود حتی یه ثانیه بچه رو واسم بگیره تا برم ادامه تحصیل بدم یا برم سرکار.... و پرستار بچه هم اصلا پیدا نمیشه.. اگه مورد خوبی هم پیدا بشه نمیتونم غریبه رو تو خونه ام راه بدم.... و در  نهایت مجبور شدم تو خونه بمونم

عزیزم همه زن ها اینطور نیستن و اینکه وقتی خوشحالن نمیان تاپیک بزنن.

شما سعی کن اول استقلال مالی پیدا کنی بعد با فرد مناسب که شناخت صحیح ازش داری ازدواج کنی ، در طول زندگی مشترک عاقلانه رفتار کن و اطمینان دارم نتیجه رضایت بخش خواهد بود

خیلی اشتباست واقعا هنر نیست زود ازدواج کردن از مادرم میپرسم چرا زنا اینجورن...میگه چی بگم

همینجا اکثرا زود ازدواج کردن حرفی هم میزنی میخوان بخورنت

ما میگیم که اقلا بچه هاشونو بدبخت نکنن

خب عزیزم خیلیام خوشیاشونو جار نمیزنن فقط نیمه خالی لیوان زندگیشونو بهمون نشون میدن تو غصه نخور

آخه آدم وارد بعضی تاپیکا میشه غمباد میگیره....میگه خدایا به داد این برس....واقعا اگه دروغ باشه تاپیکاشون ....لاالله الا الله

خیلی اشتباست واقعا هنر نیست زود ازدواج کردن از مادرم میپرسم چرا زنا اینجورن...میگه چی بگم

اصلا مسئله اینجاست که مجبوری واسه بچه ات از خیلی چیزا دست بکشی.... واسه من که اینجور بود حالا تو هر سنی هم ازدواج کنی بازم فرقی نداره

2706