2737
2734
عنوان

درد شدید استخوان بعد از زایمان😞

6237 بازدید | 12 پست

من ۸ماه از زایمانم‌میگذره جدیدا خیلی استخوانام درد میکنن...کلسیم و آهنم تا همون ۳ماه اول خوردم دیگه قطع کردم...دکترم نرفتم بعدش...الان‌اگه بخوام‌کلسیم شروع کنم باید برم دکتر ازمایش بدم یا بنظرتون سر خود شروع کنم؟

وای من 9 ماه از زایمانم میگذره یعنی داغونم بس که استخوان درد دارم لگنم داغونه استخوان دنبالچه که انگار شکسته من شیر زیاد میخورم اما نمیدونم جبران میکنه یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پای مرغ بخر و سوپ کن بخور یا عضارشو بریز تو خورشت

کلسیم فراوان داره

استخون دردتم خوب میشه چندبار باید بخوری ک خوب خوب بشی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
وای من 9 ماه از زایمانم میگذره یعنی داغونم بس که استخوان درد دارم لگنم داغونه استخوان دنبالچه که انگ ...

نه جبران نمیکنه همچنین اگه این شیر های پاکتی میخوری که متاسفانه کیفیتی نداره برو آزمایش خون بده

نه جبران نمیکنه همچنین اگه این شیر های پاکتی میخوری که متاسفانه کیفیتی نداره برو آزمایش خون بده

شما تجربه ای دارید؟ من شیر گاو میخرم فله ای هست پاکتی نیست

2738

تا یه جاییش به کمبود کلسیم و ویتامین ربط داره

چون توبارداری ماهیچه و عضلات جابازمیکنن ویهویی این تغییر اتفاق میفته و بدنبالش هم یهویی لاغرشدن یه حالت هوابین مفصل و ماهیچه ها میفته 

شما فققط راهت ورزش کردن 

درطدل روز پیاده روی زیاد اگه شرایط باشگاه و نداری توخونه یک ساعت یا برقص یا ورزش کن وگرنه تبدیت به آرتروز و رماتیسم مفصلی میشه خدای نکرده

نیازی به آزمایش نیست اگه اضافه داشته باشی دفع میکنی که مطمئناً با توجه به شرایطت کمبود داری، کلسیم حتماً بخور و ویتامین دی هم همراهش بخور

با روغن زیتون هم بدنتو ماساژ بده

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗