2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من در شرف طلاقم علتش بی عرضگی شدید شوهرم دخالت بی نهایت خانوادش یجوری که از کم و زیاد یخچال منم خبر داشتن انقدری که میگفتن مبری سره کار باید حقوقت مال شوهرت باشه حق نداری برا خودت چبزی بخری و خبلی مسائل دیگه که بزرگتربنشم علت نازایی من بود 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
من در شرف طلاقم علتش بی عرضگی شدید شوهرم دخالت بی نهایت خانوادش یجوری که از کم و زیاد یخچال منم خبر ...

بنظرم نصف بیشتر طلاقا بخاطر دخالت خانواده هاس مخصوصا خانواده پسر که احساس میکنن صاحب زندگیه عروسن

بپرس عزیزم چرا روت نشه؟

میدونی همش باخودم میگم چرا یهو مردا سرد میشن از ادم؟!مثلا چرا نامزد قبلیت بااینکه اونهمه بت علاقه داشت یهو ازت سرد شد بااینکه میدونست بی گناهیی؟!

مثلا نامزد خودم بااینکه اینهمه وقت گذشت و بلخره باهم بودیم چطور اینجوری باهام سردی میکنه!؟

چراابااینکه خدا میدونست تو بی گناهیی چرا جوری دلتو شاد نکرد که فکرشو از سرت بکل بیردن کنی؟!

چرا کلا دخترایی که سر به زیرن این بلاها سرشون میاد!؟

2738
بنظرم نصف بیشتر طلاقا بخاطر دخالت خانواده هاس مخصوصا خانواده پسر که احساس میکنن صاحب زندگیه عروسن

زندگی منم شاید ظاهرا مشکلات دیگه ای داره ولی علت اصلیش دخالت خانوادهوشوهرمه البته البته مقصر اصلی شوهرمه که به حرفشون گوش میده بااااینکه میدونه حرفاشون از قصد وغرضه

دقیقا همبنطور بود چون شوهره منم تک پسر بود کاملا تو دست گرفته بودنش اونم که خداب بی عرضگی بود خدا لعنتشون کنه حلالشون نمیکنم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706