2733
2734

من پسرم دو سال و پنج روزشه

دیروز تاپیک زدم دوستان گفتن به بچه بعد از دو سال شی نده حرامه و کند ذهن میشه و.....

خلاصه دکترش هم گفته به هیچ عنوان یکدفعه نگیر

تازه مامانمم میگه تو گرما نگیر

بابا دیوونه شدم نمیدونم چه کنم؟

الان گرمه نگیرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندروز دیگه هوا خنک میشه کم کم بگیرش  یهویی اینکارو نکن. اسفناج اگر میتونی تهیه کن بجوشونش ابشو کامل بگیر بزار کمی ولرم شه مناسب حمام کردن باشه بچرو با اب اسنفاج بشور 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738

مگه بچه رو تو این گرما بیرون میبری؟ 😐 اگه همش تو خونه است یا میبریش پارک سرپوشیده که دیگه گرمش نمیشه در نتیجه اشکال نداره از شیر بگیریش.... شیر مادر واسه بچه خوب هست ولی نه دیگه بالای دو سال.... میخوای تقویت بشه هوشش خوب باشه... براش خوراک میگو درست کن... خیلی واسه هوش بچه خوبه... و روزی دو تا لیوان شیر بخوره کافیه... دیگه نیازی به شیر شما نداره

میگن گرمه چون بچه عطش پیدا میکنه و تشنه میشه و خب بیشتر ادیت میشه.این یک 

دوم اینکه کجای قران نوشته به بچه بیشتر از دوسال شیر ردی حرامه!! روال عادیش اینه که تا ۲ سال بدی چون .از یکسال به بعد دیگه شیر مادر به تنهایی خاصیت زیادی برای بچه نداده خدود ۳۰ درصد به شیر نیاز داده بدنش بقیش ماده غذایی میخاد

سوم دکترت گفته یدفعه نبرش نگفته کلا نبرش که😁

ببین هر چه بزرگتر بشه وابستگیش به سینه و بوی تو بیشتر میشه .پس میخای تا ۳ سالگیش صبر کنی؟ اون شیر تو هیچ ارزش عذایی دیگه برای اون بچه نداره و رس تو ام الکی الکی کشیده میشه.شروع کن کم کم قطعش کن.اول تو روز خیلی کمش کن.شیر پاکتی با لیوان بده دستش .ابمیوه بهش بده...بعد که تو روز دیگع کلا ندادیش باید حتما شبای اول بهش:بدی.وقتی اوجه خابه فقط بهش میدی او روز نه.یک هفته ده روز که گدشت شب هم کلا میبُریش .

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)