2737
2734

هیچکدوم عزیزم طرح های قشنگنری هست

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ و۷ البته جفتش یکیه😂  ولی اگه ساده تر دیدی بگیر . منم برای جهیزیم از این طرحدارا خریدم پشیمو ...

منم پشیمونم دلم سفید کامل گرد میخواد ساده ساده مث رستورانا الان اونا مدن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
منم پشیمونم دلم سفید کامل گرد میخواد ساده ساده مث رستورانا الان اونا مدن

اوهوم خیلی خوشگلن .من تکی ازشون دارم ، مثلا برای سالاد وفینگر فود ، اما خب ست کاملشو ندارم، تو بازار دیدم تو یه طبقه ویترین مغازهه ست کاااملش بود دلم براش رفت😍 همه چییی داشت

چرا امضات کم رنگه  
اوهوم خیلی خوشگلن .من تکی ازشون دارم ، مثلا برای سالاد وفینگر فود ، اما خب ست کاملشو ندارم، تو بازار ...

ولی خیلیم گرونن من چینیشو خریدم ۵تومن

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
اوهوم خیلی خوشگلن .من تکی ازشون دارم ، مثلا برای سالاد وفینگر فود ، اما خب ست کاملشو ندارم، تو بازار ...

خیلی شکیله اصلا میز غذا رو یه جور شیکی میکنه 

2738
ولی خیلیم گرونن من چینیشو خریدم ۵تومن

چینی زرین بخر من دو تا سرویس چینی زرین برداشتم ۵ ساله آخ نگفتن خیلی هم شیکن

چینی زرین بخر من دو تا سرویس چینی زرین برداشتم ۵ ساله آخ نگفتن خیلی هم شیکن

حالاکه خریدم خارجی بود خیلیم گرون الان پشیمونم اینهمه پول دادم

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
حالاکه خریدم خارجی بود خیلیم گرون الان پشیمونم اینهمه پول دادم

اره من خیلی تحقیق کردم عزیزم واقعا عالیه کیفیتش قیمتاش مناسبن و تنها جنس ایرانی من بهش ایمان دارم.