2726

صفحه اول ني ني سايت درباره شمردن تكان هاي جنين نوشته،شما اينكار رو ميكنيد؟من الان هفته ١٩ هستم

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
نمیشمارم ولی منم ۱۹ هفتم خیلی تکون میخوره میفهمم

زايمان اولتونه؟جفتتون چيه؟جفت من قداميه.خيلي احساس نميكنم فقط بعضي وقتا يه حسي مث قلقلك زير دلم سمت چپ احساس ميكنم.دكتر هم دقيقا همونجا هميشه پروب سونو رو ميزاره يا صداي قلب رو ميشنوه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از هفته ۲۸ شمارشش مهمه تا قبل از اون باید ریتم حرکات رو بررسی کنید و اینکه ببینید نینی چه موقع هایی فعاله کم کم ساعت هاش دستتون میاد و با بالا رفتن هفته ها تو نیم ساعت باید ۴ تا حرکت و تو دوساعت باید ده تا حرکت داشته باشه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
از هفته ۲۸ شمارشش مهمه تا قبل از اون باید ریتم حرکات رو بررسی کنید و اینکه ببینید نینی چه موقع ...

واقعا همه اينارو بايد اندازه گرفت؟ادم استرس ميگيره كه

واقعا همه اينارو بايد اندازه گرفت؟ادم استرس ميگيره كه

اتفاقاً خیلی برات شیرین میشه حتی گاهی ساعت ها بدون اینکه متوجه بشی زمان میگذره به تکون هاش توجه میکنی البته استرس داره ،گاهی نینیه من  ناز میکرد و تکون نمیخورد مطمئن که میشد اشکمو درآورده  یه لگد میزد😉

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
اتفاقاً خیلی برات شیرین میشه حتی گاهی ساعت ها بدون اینکه متوجه بشی زمان میگذره به تکون هاش توجه میکن ...

عزيزممممممم.سلامت باشه ني ني نازت😘

عزيزممممممم.سلامت باشه ني ني نازت😘

قربونت برم ،همچنین فرشته کوچولوی شما 💗

2706