2733
2734
عنوان

خون در مدفوع پسرم. تروخدا بیاین

6721 بازدید | 25 پست

پسرم دیشب تب کرد خیلی بالا بود تبش بهش استامینفون دادم اومد پایین تبش. چند روزم همینجوری بود تب کرد بعدش اسهال داشت دارو دادم خوب شد دکتر گفت ولسه دندونشه اخه دندون نیش داره درمیاره. الان دندونش یذره درومده. صبح پاشدم تو پوشکش خون دیدم مدفوع زیاد نکرده بود ولی تون قشنگ دیده میشد.واسه چیه؟خیلی نگرانم.الان خوابه بیدارشه میخوام ببرمش دکتر ولی الان خیلی استرس دارم. ۱۳ ماهشه

عفونته احتمالا

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه اسهاله  

و رگ خون بوده اسهال خونیه

اگه اسهال نباشه ولی رگ خون باشه حساسیت گاویه یا دارویی

شایدم گوجه اس دقت کن

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

بچه های کوچیک وقتی غذای خیلی سنگین بخورن مه براشون زود باشه اکثرا تو مدفوعشون خون دیده میشه. دیشب چی خورده که تازه بوده در وعده غذاییش

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2738

بخاطر دندوناش نبود... مگه این اواخر بهش شیر پاستوریزه داده بودی؟ یا مثلا فرنی که با شیر پاستوریزه درست شده باشه بهش دادی؟ ببین پسر من 12 تا دندون در آورده حتی واسه یدونه اش هم تب نکرد فقط تنها علائمی که داشت کم اشتهایی بود

اون چند روزی ک اسهال بود اصلا خون ندیدم. ولی دیشب خبلی تبش بالا بود. امکان داره بخاطر تبش باشه؟

شوهرم چندروز پیش خون تو مدفوعش بود دکتر گفت واسه عفونته.

حالا نگران نباش ببرش دکتر

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
بخاطر دندوناش نبود... مگه این اواخر بهش شیر پاستوریزه داده بودی؟ یا مثلا فرنی که با شیر پاستوریزه در ...

هر بچه ای یجوره دیگ. بعضی بچها تب و اسهال دارن. خیلیارو دیدم اینجوری.میگن دندون نیش خیلی سخته

2706