2726
عنوان

کیاتوزندگیشون نظم و برنامه دارن؟

257 بازدید | 8 پست

خانما شماواسه زندگیتون اصول خاصی دارین؟ اگه دارین چیاس؟ بابرنامه زندگی میکنین؟ چ قوانین اخلاقی یا اقتصادی واسه خودتون دارین؟

دوس دارم درمورد این چیزا بیشتربدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شورشو دراوردم 😃😃برای خودمون خیلی خوبه ولی برای بقیه ممکنه مسخره باشه یا اعصابشون خرد بشه یاهرچی ولی ماسه تا که راحتیم ولی عمرا اینجا بگم و خودم رو مسخره بعصی از دوستان خوش نمک  بکنم 

به هرحال زندگی منظم و با قانون ذهن رو منظم میکنه و ذهن منظم کمتر دچار وسواس و افسردگی ووو میشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ا‍ین کاربر خیلی با برنامه است و به همه وجوه زندگیش رسیدگی میکنه، صداش میزنم خودش بیاد رموز موفقیتش رو بگه🌹

@معصومه271         

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

نمیشه گفت قانون اما منو شوهرم طبق یه قرار نانوشته از همون اول با هم قرار گذاشتیم به هم هیچوقت بی حرمتی نکنیم و خداروشکر تا الان اینطور بوده

از لحاظ اقتصادی هم یه قرار داریم که کوچکترین مخارج رو هم بنویسیم و هر ماه حتمأ حداقل صدتومن پس انداز کنیم

از لحاظ نظم هم من وسواس دارم و متاسفانه اونقدر زیاد شده که احساس میکنم باید برم دکتر

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

خیلی زیاد هستن

اما اصول کلی اینکه به محیط زیست آسیب نزنم

تا حد امکان از پلاستیک استفاده نکنم

به حیوانات محدوده زندگی ام کمک کنم

هر هفته یک کتاب بخونم و سالهاست که این کار رو میکنم 

تو شغل خودم حداقل سالی چند مراجع رایگان پذیرش کنم 

خب بعضی هاش هم شخصی تر هست که ترجیح میدم بازگو نکنم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ا‍ین کاربر خیلی با برنامه است و به همه وجوه زندگیش رسیدگی میکنه، صداش میزنم خودش بیاد رموز موفقیتش ر ...

خانم دکتر @بهنیارگل   باز هم بنده نوازی کردند و چوبکاری؛ من را شرمنده خودشون نمودند و یادآوری کردند که هر لحظه باید خدا را به خاطر داشتن دوستانی چنین، شکر کنم.

اما استارتر عزیز:

من یه سری قوانین شخصی دارم برای خودم و یک سری قوانین مشترک در زندگی شخصی

سال ها است زود از خواب بیدار میشم، حتماً هر روز باید مطالعه کنم، حتماً غرای خونه را باید خودم درست کنم، همیشه تو مترو یا اتوبوس کتاب بخونم، به همه احترام بذارم و . . . 

انشالله که مووفق و موید باشید.