2733
2734
عنوان

مامانای مهربون میشه کمکم کنید حفظ ابرو کنم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم چ لزومی داره ازپس اندازت بزنی به اسم مامانت سیسمونی بخری. کی گفته سیسمونی رو باید پدرومادردختربده بچه فامیلیش ب اسم کی شناسنامه میخوره همونم وظیفشه بخره 

اگه همه این کارو انجام بدن این رسم مزخرف از بین میره

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
2728
عزیزدلم چ لزومی داره ازپس اندازت بزنی به اسم مامانت سیسمونی بخری. کی گفته سیسمونی رو باید پدرومادردخ ...

میدونم شوهرم انتظار نداره اصلا از مادرم ولی خب به عنوان هدیه و کمک سربلندی خود منه 

اره درست مثل من کار خوبی میکنی بچه ها کالسکه و صندلی ماشین جنس خوب ارزون کسی میشناسه؟

عزیزم من صندلی و کالسکه دلیجان گرفتم برای دخترم هر کدوم حدود سیصد و سی اینا بود جنسشم خوبه هردو تا هم همرنگ بنفش گرفتم 

ده سال پیش برای پسرم‌پیر گاردین گرفتم ست کااامل با قیمت اون موقع بازم گرون بود ولی الان همین دلیجان داره همون گارو برام میکنه

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
2738
کریر نمیشه وصل کرد به ماشین؟

من از یک ماه تا الان که دخترم چهار ماهش شده از ساک حمل کدوک استفاده کردم عااالی نسبت به کریر 

دادم یه تشک نازک برای داخلش آماده کردن هم تو ماشین بچه امنیت داره هم جایی میرم رختخواب نمیبرم تو همون دیگه میخوابه و شیک هم هست

اابته همه رو مامانم گرفته هم برای اولی هم برای دومی

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
وا چچجوری😑 چقدر راحت قضاوت میکنید شما

نه عزیزم من قضاوت نمیکنم..ولی ما کلا رسم سیسمونی خریدن نداریم..من پارسال وسایل بچم ۳۰۰ تومن شد..چند تیکشم ک نرسیدم بخرم مامانم خرید..فک کنم توری روی گهواره بود با یه جعبه پلاستیکی واسه لباساش..ما همه چیزو یه دفعه ای نمیخریم..هرچی رو هر موقع نیاز شد میخریم..کریر و صندلی ماشین و اینام نمیخریم

نه عزیزم من قضاوت نمیکنم..ولی ما کلا رسم سیسمونی خریدن نداریم..من پارسال وسایل بچم ۳۰۰ تومن شد..چند ...

ما هم نداریم 

البته کلا هر رسمی که به خرید مامانم ربط داشته باشه نداریم☺ هیچی

2706