2733
2739

مامان من تا الان تو هیچی کمکم نکرده کلا یه مقدار بیخیاله الان باردارم و سر کار میرم تصمیم دارم هر ماه یه مبلغی هر چند کم چندتا تیکه جنس بگیرم از طرف مامانم به عنوان سیسمونی بچم الان ماه اول شروع کردم تونستم فعلا سرویس جوله بخرم با ست اغوشی برای بلند کردن شیر دادن بچه میشه کمک کنید بگید  چجوری شلوغش کنم به چشم بیاد و چیا بحرم چی نخرم؟

بنظرم پسنداز کن بعد بده مامانت بگو بده بهم برا سیسمونی اونجوری همشو باهم بخر ا الان میخری بزار خونه بابات کسی نبینه باهم بیار تو چشم باشه

به گمانم گم شده ام ، دراین هیاهوی بی پایان

خانواده منم اصلا کمک نکردن تو خرید سیسمونی حتی برای بچم کادو ندادن الکی بهونه آوردن وگفتن عید میدیم عید الان6 ماه گذشت ندادن که ندادن

حتی پول نداشتم چیزی بخرم الکی بگم اونا دادن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین منم سر جهیزیه خیلی اذیتم کردن هنوز باردار نشده به فکر سیسمونیم

تو دیوار اصفهان مثلا زده با دو و نیم پک میدن توش خیلی چیزا هس نوشته جنسشم خوبه تونستی اونا رو از نزدیک ببین شاید خوب بود

2728

سرویس جوله چیه؟ 

بنظر من رنگ بندی خیلی مهمه دو‌تا رنگ ک بهم بیان و انتخاب کن و‌ وسایلاذرو طبق اون بگیر، مثلا کرم صورتی انتخاب کن، سرویس کالسکه و کریر پ ساک رو‌ کرم بگیر، یه قالیچه پرز بلند کرم بگیر، رو تختی رو صورتی کمرنگ بگیر، اسباب بازی های خوشگل رنگاوارنگ شیک بگیر ک زود خراب هم نشن، ساعت و لوستر صورتی بگیر، آویز بالای تخت خرس کرم رنگ باشه

بنظرم پسنداز کن بعد بده مامانت بگو بده بهم برا سیسمونی اونجوری همشو باهم بخر ا الان میخری بزار خونه ...

نمیره بخره کلا عادت ندارم بگم کاری بکن اگرم بکنه کل پس اندازمو میره یه تیکه جنس میخره

۳ ۴ تومن پس انداز دارم پیشش که گذاشتم برای سرویس چوب

سرویس جوله چیه؟  بنظر من رنگ بندی خیلی مهمه دو‌تا رنگ ک بهم بیان و انتخاب کن و‌ وسایلاذرو ط ...

دوستم از طرف مامانم میخوام بگیرم لوستر و فرش رو که خودم و شوهرم میگیریم

2738
ببین منم سر جهیزیه خیلی اذیتم کردن هنوز باردار نشده به فکر سیسمونیم تو دیوار اصفهان مثلا زده با دو ...

اره درست مثل من کار خوبی میکنی

بچه ها کالسکه و صندلی ماشین جنس خوب ارزون کسی میشناسه؟

تخت و کمد خیلی مهمه و بعد رو تختی ، سرویس کالسکه ‌و کریر و ساک ، یه لوستر و ساعت و چراغ خواب اگه تونستی ست ، یه قالیچه پرز بلند تک رنگ هم بگیری دیگه عالی میشه ، بقیه چیزا هم لباس و اسباب بازی و وسایل تعویض پوشک و وسایل بهداشتی مثل ست ناخنگیر و شیشه پستونک و بشقاب غذاخوری

خب خودت داری هزینه میکنی دیگه چرا به اسم مادرت میخوای تموم کنی جلو فامیل شوهر؟ با عزت بگو درآمد داشت ...

خانواده شوهرم که مهم نیست به اونا ربطی نداره میخوام جلو شوهرم بگم به فکره هر چند اندک😏 که اصلا نیست😶 حتی در حد یه لباس😏

خانواده شوهرم که مهم نیست به اونا ربطی نداره میخوام جلو شوهرم بگم به فکره هر چند اندک😏 که اصلا نیست ...

درسته

صلاح زندگیتو خودت قطعا بهتر می‌دونی عزیزم

قدم نورسیده مبارکا باشه انشاءالله خیر و خوشیشو ببینی 

2706