2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بنا ب نی نی سایتیا باشه ک می گن ادم تا اخر عمرش مجردم باشه ایراد نداره ولی خدا همه را زوج افریده ...

درسته من میدونم زندگی سختی داره حرف مردم تمومی نداره میدونم با ازدواج مسئولیت بیشتر میشه روزای خوب داره روزای بد داره اما دلم میخواد ازدواج کنم

حال من خوب است اما تو باور نکن!
استاتر چرا ب واسطه های ازدواج نمی سپاری مثل سایت تبیان عالیه حتی خانم مقدم توی ماه عسل اومده بود یکی ...

نمیشه من پدرم مخالفت میکنه و من ادمی نیستم که روی حرفشون حرف بزنم

2731
منم راستش یه وقتایی خیلی احساس تنهایی میکنم.. ولی مجبورم زود قوی بشم . ازدواج یچیزیه که مستقیم زندگی ...

مگه چندسالتونه

خب بزار من برات بگم:

خواهر خودم یکبار عقد کرد و حدا شد و این شهریور 30 ساله میشه و 6 ماه دیگه عروسیشه (شیراز)

دوست صمیمی خودم متولد سال 62 هست و اسفند سال 95 یعنی درست توی سن 33 سالگی نزدیک به 34 سالگی عروسی کرد و  بچه هم ندارن(بندرعباس)

داداش دوستم سال 93 یا 94 دقیق یادم نیست ازدواج کرد خانمش متولد 1360 هست و یکبار طفلک بچه شظ سقط شد الانم فعلا نمیخاد بچه دار شه تا روحیه ش اکی شه(تهران)

داداش یکی از دوستام توی همین بندر متولد 65 هست و زنش هم متولد 65 هست و تازه 4 ماه پیش عقد کردن (بندر عباس)

یکی از فامیلای مامانم متولد 61 یا62 هست و تازه نامزد کرده

چند نفر هستن که سن هاشون بالای 35 سال هست و همچنان مجردن

یه دوست دارم که همکارم توی دفتر تهرانم هست اونم متولد 64 هست و مجرده

2738
😂😂😂😂😂پاشوووو دختررررر، دارم زجر می کشم‌چیهههههههه؟؟؟؟!!!!! زندگی ادامه داره و تو دختری تو جنست ...

من درس خوندم کارمندم مستقلم ولی به خاطر زن بودنم باید بشینم انتخاب بشم حق انتخاب ندارم یه خواستگار داشتم بهش گفتم از قلیون بدم میاد جواب رد دادم تا برگرده دیگم اصرار نکنه به کشیدن ولی چی شد داره با دختر عموم ازدواج میکنه میبینی تو جامعه برای یه دختر هیچ حقی وجود نداره

اتفاقا بهترین سنه من که خیلیییی این سن دیدم ازدواج میکنن من و یکی از فامیلا فقط زود ازدواج کردیم من ۱۸ اون ۲۱ همه میگفتن واس خیلی زوده و بچن و فلان واقعا هم زود بود ولی خب قسمت بوده. جاری خودم ۲۹ سالش بود زن پسر عمم هم ۲۹ سال یکی اط دوستامم دقیقا ۲۹ ازدواج کرده البته هنوز عقده دوتا هم دوست دارم ۲۹ هنوز مجردن 😁😁😁 خلاصه خیلیییی زیاده

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

من ۲۴ سالمه ولی دوس داشتم بالاعه ۳۰ ازدواج کنم

اگه خانوادم اجازه میدادن همینجوری با عشقم بمونم

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
من درس خوندم کارمندم مستقلم ولی به خاطر زن بودنم باید بشینم انتخاب بشم حق انتخاب ندارم یه خواستگار د ...

خب معیارت فرق داشته با دختر عموت.ببین از معیار ها و ایده الات دست نکش.باور کن ازدواج فقط دورنمای خوبی داره.من الان جدا شدم با یه بچه همش میگم جوونیم رفت پای یه عنتر

2706