2726
عنوان

فشارخون در بارداری

475 بازدید | 24 پست

من هفته 38 و 5روزم .دیشب فشارم 13بود دکتر دستور بستری داد فک کردم ماما هست قبول نکردم بعدا فهمیدم متخصصه.چنتا آزمایش دادم همش خوب بود پروتئن تو ادرارم نگاتیو بود دیگ تعهد دادم اومدم خونه.دکتر بیهوشی نداشتن ترسیدم بیفتم دست کار آموز .همچنان فشارم بالاست کسی بوده فشارش بالا باشه و مشکل دیگ نداشته باشه و تااخر با فشار کنار اومده باشه؟چجوری فشارمو پایین بیارم چی بخورم؟

یکمی آب ماست بخور

ولی زیاده روی نکن و مدام فشارتو چک کن

زیاد راه نرو و پله بالا و پایین نکن 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من برعکس چند روز پیش فشارم ۸بود😇😇

دقیقا منم  

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳
2728

منم فشار دارم,کامل نمک قطع کن,فعلا گوشت قرمز مصرف نکن و غذاهای چرب نخور و مصرف آبتم زیاد کن

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

برای من کلا از اول بارداری یا ۹ یا ۹ و نیمه

دکترم میگه مدلت همینه فشار پایینی

حالا میترسم نکنه ضرری برای بچه داشته باشه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

منم اوایل حاملگی فشارم پایین بود انقد مربا و خرما خوردم ب این روز افتادم.چن روزم هس پنج کیلو شوشو انجیر گرفته ازونم خیلی خوردم گیر داده انجیر فشارتو بالا اورده.نمک هم زیاد مبخوردم از الان مراقب باش دا 

منم تو هفته39فشارم13بود دکترم بستریم کرد و بچم بدنیا اومد..فشار بالا برای بچت خطرناکه دور از جونش باعث خفگی بچه میشه واس چی با تعهد اومدی خونه؟یه بیمارستان دیگه برو

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
منم تو هفته39فشارم13بود دکترم بستریم کرد و بچم بدنیا اومد..فشار بالا برای بچت خطرناکه دور از جونش با ...

الان میرم ی بار دیگ فشارمو بگیرم اگ بازم 13بود برمیگردم بیمارستان.شهرمون ی بیمارستان داره تازه مجحهزش کردن زایمان تو آب اینا گذاشتن ولی راه ننداختن.دیشب از شانس من پزشک خوب نبود.امکاناتش خوبه ولی پرسنلش تازه کارن ترسیدم موش آزمایشگاهیم بکنن نذاشتم بهم دست بزنن دکتره دیوونه شده بود عصبی ک چرا بحرفش گوش نمیدم

الان میرم ی بار دیگ فشارمو بگیرم اگ بازم 13بود برمیگردم بیمارستان.شهرمون ی بیمارستان داره تازه مجحهز ...

حتما بریا..چه دلی داری موندی از دیشب

پاشو برو الان

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
منم تو هفته39فشارم13بود دکترم بستریم کرد و بچم بدنیا اومد..فشار بالا برای بچت خطرناکه دور از جونش با ...

راستی سزارین کردن بچه رو برداشتن یا آمپول فشار زدن طبیعی  ب دنیا اومد؟

2706