2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 15روزه عمل کردم اندازه بینی خرسه    

جایی میری؟؟من میخوام عمل کنم ولی نمیدونم میتونم از خونه برم بیرون اه با فامیل باید روبه رو بشم

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
2728
جایی میری؟؟من میخوام عمل کنم ولی نمیدونم میتونم از خونه برم بیرون اه با فامیل باید روبه رو بشم

دیروز بله برون دختر خاله ام بود مجبور بودم برم بینیمو که چسب زدم چیزی مشخص نبود ولی کبودیهای زیر چشمم با آرایش هم پوشونده نشد  

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
بینیت گوشتی بود یاغضروفی؟

والا استخوونی هم بود اون روز که چسبش باز کردم تو مطب انقدر باد کرده بود منشی گفت بینیت گوشتی بوده؟ بینی خودم که انقدر بزرگ نبود

بجه هاا مبارک دماغ جدیدتون  اسم جراح و هزینه ها رو هم بگید لطفا

مرسی عزیزم

دکتر فرید یوسفی6100خودش گرفت یه تومن هزینه جانبی

قیطریه عمل میکنه

والا استخوونی هم بود اون روز که چسبش باز کردم تو مطب انقدر باد کرده بود منشی گفت بینیت گوشتی بوده؟ ب ...

مال منم استخونی بود شکستگی هم داشت

2706