2737
2739
عنوان

نذرهای خوب بکنیم❤

520 بازدید | 20 پست

بچه ها سلام . 

یادمه یبار کتایون ریاحی میگفت چرا باید کارای خوب پوشیده بمونن وقتی باعث تشویق بقیه به کار خوب میشه . 

چرا باید نذرمون همیهش پول صدقه یا امامزاده باشه؟

بچه ها من چند بار این نذرو کردم و جواب گرفتم . نذر پاکبان ها کردم هگیشه هم سلامتی خواستم و زودم جواب گزفتم . 

نذر کردم مثلا ۵۰ تا ساندویچ الویه یا کتلت درست کنم برای ۲۵ نفر از صبح زود میذاشتم تو ماشین میرفتم میدادمشون انقدرم بنده خداها خوشحال میشن که نگو . یا مثلا یه محله داریم فقط افغانیا بودن . ساندویچ یدونه یدونه تو پلاستیک میکردم به بچهایی که تو کوچه بودن هرکدوم یدونه میدادم. 

بحدی برکتش اومده تو زندگیم که حد نداره بهش اعتقاد پیدا کردم . 

شما تجربه ای دارید؟ نذرای اینطوری کردید؟ اگه اره چی بوده و چطوری جوابشو گرفتید ‌؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ تاپیک مثبتی

نذر من دوران دانشگاه اکثرا لقمه های ارده گوجه پنیر پنیر و سبزی میوه و... بود میذاشتم رو مزار شهدای گمنام برمیداشتن

یا خرید لوازم التحریر 

یا....

دوستان گلم ک تهران زندگی میکنید خواهش میکنم ساندویچ نذر کنید برای کارگرا یا غذا خیلی نیاز مندن

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
2738

من خودم می خواستم آموزش زبان رایگان بذارم برای بچه هایی که نیاز مالی دارن و توانایی کلاس رفتن ندارن

ولی همکاری نکردن باهام (کسانی که می تونن جا و مکان در اختیار بذارن، اطلاع رسانی کنن یا اقلا آمار این بچه ها رو در اختیار بذارن)

خیلی خیلی خوبه ، هر چی کاربردی تر بهتر .. مثلا میشه نیت کرد و ساعتی رو وقت گذاشت برای حرف زدن و شاد کردن افراد مسن ، خیلی احتیاج دارن عین بچه ها که بهشون محبت بشه ازشون تعریف بشه از تحملی که تو زندگی داشتن تقدیر بشه و ...

واقعا خیلی کارها میشه کرد با اینجور نذرها و کارها جامعه خیلی فعال میشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

من نذر پارچه هم دارم

بعد از سلامتی و اتمام مریضی بچه هام پارچه میدم 

این سری پارچه چادری گرفتم دادم یه بچه یتیم ( دوستم هم براش دوخت)

هر روز هم مسجده 

خبر نداره من براش گرفتم به واسطه دادم

وقتی میبینم داره میره مسجد قند تو دلم آب میشه 

2706