2703
2553

سلام. من و‌همسرم سه ساله ازدواج کردیم. یکسال اول دانشجو بودیم و تو یکی از خونه های پدرشوهرم، بعد شوهرم درسش تموم شد و رفت سر کار و اومدیم یک شهر دیگه، الان شوهرم میخواد تو یک آزمون مهم شرکت کنه (پنج شش ماه دیگه)، آزمون خیلی سخت و مهمی هست، همسرم صبح ها میره سر کار و فقط عصرها و شب ها تایم درس خوندن داره، بسیار آدم استرسی هست و خوب متوجه شدم از پس چند تا فکر همزمان برنمیاد. رقباش هم همگی شب تا صبح میخونن. ما چند ماه پیش پس اندازمون که حدود چهل تومان بود رو دادیم سکه و سکه یهو افت کرد و ما الان کلا تو ضرر هستیم. حقوق شوهرم هم نصفه نیمه میدن، الان پول نقد ۱۶تومان داریم، منم دانشجو هستم، تو یک شهر دیگه!وقتی هم قبول بشه باید بریم تهران و خونه کرایه کنیم و این چیزا! پدر شوهرم وضع مالی خوبی داره، میدونم شوهرم واسش خیلی سخته درس بخونه و کار کنه، حالا من موندم به مادرشوهرم بگم این شرایطمونه که اگر خواست انصراف بده فردا نگه پولاتون کو، فردا توقعی ازمون نداشته باشن و حتی حمایتمون کنن و همفکری کنن. نظرتون چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیگه، گیر داده اینجا میمونیم، فردا میاد میگه اگر بمونیم قبول نمیشم و مدام این تکرار میشه. نمیگه.&nb ...

نه تو اصلااا نگو

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2714

چه اشکالی داره..بگو..خاله من پسرشونو خیلییی حمایت کردن حتی بعد ازدواجش..زن پسرخالم کوچکترین مشکلی باشه میاد به خالم میگه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
به شوهرت بگو که بگه،خودت اصلا نگو،حتی طوری وانمود کنین که انگار تو خبر نداشتی که شوهرت تصمیم داشته ا ...

آخه شوهرم هیچ وقت نمیگه. من فقط میخوام رایطمون رو بگم. مستقیم درخواستی نکنم‌

با شوهرت محکم حرف بزن،بگو اگه نگی هرچی بشه تقصیر خودته

خب شوهرم که به نظرش قرار نیست مشکلی پیش بیاد! فوقش قبول نمیشه و این قبول نشدن مساوی هست با بدبختی و هزار جور مشکل

آخه شوهرم هیچ وقت نمیگه. من فقط میخوام رایطمون رو بگم. مستقیم درخواستی نکنم‌

همونم تو نگو،من تجربشو دارم،سنگ رو یخ میشی شک نکن،حتی ممکنه کمک کنن اما تا ابد به بردگیشون درمیای

2706