2733
2734
عنوان

مامانا با تجربه کمک

46 بازدید | 10 پست

دیشب جایی بودیم پسرم ۲.۵ خوابید ۵ بلند شد تا الان ده بار خوابوندم بزووور .خیلی خوابالوئه ولی همش مقاومت میکنه بزور خوابوندم ۵ دفعه گذاشتم رو تخت چنان جیغی میزنه باز بلند میشه.😭چرا اینطوری شده ۹ ماهشه ...

خیلی عصبی شدم دلمم براش میسوزه....

کاش پستونکی بود😞

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب به زور نخوابونش بذار بیدار شه شاید گرسنه یا تشنه شده با خوابش بود شده بعضی بچه ها کم خوابن 

شیر خورد 

الکی پاشم شستم گفتم یه وقت اگه گرمشه

گرماییه لباسشم سبک کردم

😭

دارم از حال میرم.دعواشم کردم😞

2731
یه اسپند براش دود کن و صدقه بزار،شاید چشم خورده شایدم دندون داره در میاره.

حدسمم همینه دیروز خیلی دلبری کرد 😞 خدا توان بده دارم بیهوش میشم

شیر خورد  الکی پاشم شستم گفتم یه وقت اگه گرمشه گرماییه لباسشم سبک کردم 😭 دارم از حال میرم. ...

بذار بیدارشه خب راستی مهمونی بودی واسش اسپند دود کن دستتو بگیر جلو دهنت چهار قل و وان یکاد بخون فوت کن بعد بمال به سرو صورتش 

بذار بیدارشه خب راستی مهمونی بودی واسش اسپند دود کن دستتو بگیر جلو دهنت چهار قل و وان یکاد بخون فوت ...

الهی فدا دستای کوچولوش بسم.چشم دستت درد نکنه.

الهی فدا دستای کوچولوش بسم.چشم دستت درد نکنه.

خواهش میکنم عزیزم فکر کنم متوجه نشدی کف دستای خودت بخون فوت کن بعد بکش به سر و صورتش همیشه قبل اینکه از خونه بری بیرون این کارو بکن واسه چشم رخم

2738
خواهش میکنم عزیزم فکر کنم متوجه نشدی کف دستای خودت بخون فوت کن بعد بکش به سر و صورتش همیشه قبل اینکه ...

خخخ فک کردم اونو میگی چشم.

ببین الان اصلا ترسیدم یهو خوابه خوابه ازون وقت ک تاپیک زدم خوابید خواب سنگییین ولی تا اومدم تو اتاق بیدارشد خوابش سنگینه ولی تا ازش جدا میشم میفهمه

بسم الله