2410
2553
منم نمیدیدم.وقتی میزارم کنار برنامه استعدادیابی امریکا هیچی نیس.برنامه ای که جای خانما توش نیس دیدن ...

خوبه حالا دوتا از ۵ تا فینالیست خانم بودن.اونم برای هنرای درست حسابی.نه برای قر دادن و ...

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی قر دادن نیس.اینهمه خواننده زن خوب هس.نوازنده خوب هس

نوازنده مردهم نیاورده بودن تو برنامه

ضمنا فاطمه عبادی بیشتر رو مشکلات جامعه ومردم زوم میکرددستش درد نکنه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2720
نوازنده مردهم نیاورده بودن تو برنامه ضمنا فاطمه عبادی بیشتر رو مشکلات جامعه ومردم زوم میکرددستش درد ...

من نگفتم چرا ایشون برنده شدن.میگم باید تو همه زمینه ها بستر فراهم کنن که همه با هر استعدادی شرکت کنن.گارد گرفتن در برابر نظر بقیه کار درستی نیس

من نگفتم چرا ایشون برنده شدن.میگم باید تو همه زمینه ها بستر فراهم کنن که همه با هر استعدادی شرکت کنن ...

بی انصافی هم کار درستی نیست.که بگیم برای خانما توی برنامه هیچ جایی نبود.از ۵ تا شرکت کننده فینالیست دوتا زن بودن دیگه.

این جمله شمارو مصی علی نژاد گفته ومتاسفانه خیلیا همین حرفو تکرار کردن که اصلا درست نیست.

بی انصافی هم کار درستی نیست.که بگیم برای خانما توی برنامه هیچ جایی نبود.از ۵ تا شرکت کننده فینالیست ...

بیخیال ،با شما بحث نکنم بهتره.من فلانی گفته یا بمانی رو کاری ندارم،اصلا دنبال رو همچین اسمایی که میارین نیستم.نظر شخصیمو گفتم.لطفا منم ریپلای دیگه نکنین.

2714
میخونما هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست😜 شوهرم میگفت تو بهتراز پارسا میخونی😅

😁😁😁

شوهرت مجبوره تعریف کنه مجبور 😜😜

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
شوهرمنم موهاش فرفریه وای چه خاص🤣

چون یه بچه ی ۱۸ بود فک کنم یا ۲۰ .از ۱۴ سالگی پدر مادر نداشت.تو کانکس زندگی میکرد بجای اه و ناله کردن و هرز پریدن .شروع کرده بود به تلاش کردن...تو سیرکا کار میکرد ولی کل ابزاراشو خودش میساخت با صایعات.مثلا واسه یه برنامه نیمه نهاییش.با صایعاتی که تو انبار عصر جدید بوده برای ساخت صحنه و اینا .تونسته بود یه وسیله  تو ۴ ساعت بسازه و اومد با همون اجرا کرد...اینکه مصممه تو کاراش.اگه اطرافیان ما بودن بی پدر و مادر و بی کس و کار و بدون مکان زندگی .حتما یا دختر باز میشدن یا معتاد و ولگرد😁😁😁و فوق العاده بی شیله پیله.حتی به رقیب هاشم کمک میکرد تو ساختن سازه ها .اصن مهم نبود که با اینکارش ممکنه اونا برندا بشن و خودش ببازه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
چون یه بچه ی ۱۸ بود فک کنم یا ۲۰ .از ۱۴ سالگی پدر مادر نداشت.تو کانکس زندگی میکرد بجای اه و ناله کرد ...

وای چه پسر خوبی   من اینطوریشو نمیدونستم. پس واقعا حقش بوده اول بشه

prove yourself to yourself not others

اره تو کانکس یبار نشون داد .هیچی نداشت .یه قالی پهن بود یه بخچال . رختخاب و یه تی وی بود ...یا شایدم  تی وی نبود یادم نییت.خیلیییی طرفدار اول شدنش  نبودم  ولی من همه رو درست حدس زده بودم که چندم میشن برای همه هم دلیل داشتم .بنطرم همه بجا رای هاشونو گرفته بودن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

اول نشد دوم شد

2706