2726
عنوان

چندروز دیگه زایمانمه بیتجربم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 62 پست
او مرسی یه مدت تخم مرغ میخوردم چون صبحونه هر چی میخوردم سیر نمیشدم پس کره و عسل و هویج هم نخورم درست ...

نه عسل من راجع بهش چیزی نشنیدم 

اما مربا هویج من نمی خوردم زردی بچه من ۱۳.۵ بود کلی رعایت کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دغدغه شوهرم😂با اینکه بچه دوممونه هنوز این فوبیارو داره همش میگه بیاد دنیا میخای چطور لباسش وعوض کنی ...

😂😂😂..شوهر من از من شجاع تره باز..اما خودم خیلی میترسم😐

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
2728
من هفته ۱۲ داشتم خونریزی

پس نخور چون دهانه رحمو نرم میکنه ممکنه انقباض بده سعی کن چیزای گرم زیاد نخوری اگه ب فصل انار رسیدی انار بخور معجزست من انقدر دوست داشتم انار بخورم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
شیر خودمو ک میدم میترسم گشنه بمونه

نه ان شاءالله گرسنه نمیمونه. فکرای مثبت بکنین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
پس نخور چون دهانه رحمو نرم میکنه ممکنه انقباض بده سعی کن چیزای گرم زیاد نخوری اگه ب فصل انار رسیدی ا ...

اها نمیخورم پس مرسی اره انار هست میخورم☺

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄
جدی ؟ینی میتونم خودم تنش کنم؟من اولین بچمه تا قبلش هم بچه داری نکردم والا

آره بابا فقط کافیه تو موقعیتش قرار بگیری منم بچه اولم شهر غریب بودم ۱۹سالم بود خیلی میترسیدم اما به دنیا که میاد اصلا خود به خود انگار همع چیز واز قبل بهت آموزش دادن اینم خاصیت مادر شدنه

پس نخور چون دهانه رحمو نرم میکنه ممکنه انقباض بده سعی کن چیزای گرم زیاد نخوری اگه ب فصل انار رسیدی ا ...

سعی کنید اب انار زیاد بخورید الان واسه زردی خیلی خوبه..اما تفالشو نخورید باعث یبوست میشه

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
خو ظریف هس 🙈چی کنم میترسم دیگه

هووو نترس بابا اینقد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706