2733
2734
عنوان

دارم زایمان میکنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2532 بازدید | 66 پست

خداروصدهزار مرتبه شکر روحیه ات خوبه. آخه روحیه ب تو روند زایمان کمک میکنه. ان شاء الله نی نی زودی میاد بقلت میشه برام دعا کنی که امروز خونه جور بشه 

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم من برات آیت الکرسی میخونم 

توروخدا توهم منو دعا کن بگو خدا راه زندگیم رو هموار کنه 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2728

برات صلوات فرستادم 

میشه تو این لحظات برای من دعا کنی😔

برای ازدواج و کارم

دیگه واقعا خسته ام😭

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

عزیز به سلامتی 🌷

به راحتی 

به خوشی ...

برا من و تمام منتظران بچه دعا کن 🌷😙😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738

اللهم صلی علی محمد وال محمد

ان شالله که زایمان راحتی داشته باشی خانمی

موقع زایمان انرژیتو با جیغ و دادای الکی هدر نده

وقتی انقباضا شروع شد استفاده کن از انرژی و زورت😁

وااای من چقد ذوق کردم یاد زایمان خودم افتادم😍😍

برا حاجت دل ماهم دعا کن 

ان شالله چند ساعت دیگه ی نی نی سالم و تپل مپل بغلته😍🤤

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
درد زایمان داری وانقدر شنگولی😅😅

آره خیلی خوشحالم اولی بریچ بود سز شدم بدون هیچ دردی تا آخر 40 صبر کردم نچرخید با کتک بردنم اتاق عمل😢

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
2706